نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری:

جهاددانشگاهی خدمات زیادی در عمل به منویات مقام معظم رهبری و عبور از بحران‌های کشورداشته است

۱۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۶ کد : ۴۷۲۹۷ عمومی تاپ خبر
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان یک ارگان برآمده از دانشگاه با حفظ روحیه جهادی می‌تواند نقش مهمی در حوزه علمی و صنعت ایفا کند همچنان که در بسیاری از تحقیقات انجام شده در راستای پشیبرد اهداف نظام نقش مهمی داشته است.
جهاددانشگاهی خدمات زیادی در عمل به منویات مقام معظم رهبری و عبور از بحران‌های کشورداشته است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام جواد مجتهد شبستری با اشاره به این که جهاددانشگاهی اقدامات مهمی را در حوزه‌های مختلف انجام داده است، افزود: جهاددانشگاهی قدم‌های خوب و مثبتی برای ارتقای سلول‌های بنیادی و بانک خون بند ناف در استان و کشور برداشته است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: جهادی بودن و داشتن روحیه جهادی در کنار اقدامات علمی و دانشگاهی از ویژگی‌های بارز جهاد دانشگاهی است و این ویژگی‌ها موجب می‌شود این نهاد بتواند برای تحقق شعار سال و حمایت از تولیدکنندگان نقش مهمی ایفا کند.

وی عنوان کرد: جهاددانشگاهی با اتکا به همین روحیه جهادی توانسته است خدمات زیادی را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و عبور از بحران‌های کشور داشته باشد.

حجت‌الاسلام شبستری تصریح کرد: داشتن روحیه جهادی به این معنا است که فرد کاری را برای جلب رضایت خدا انجام داده و پاداش آن را نیز از خداوند طلب کند که این روحیه در جهاد دانشگاهی وجود دارد.

وی تصریح کرد: برای این که همگان با اقدامات جهاددانشگاهی آشنا شوند نیاز است که گزارش اقدامات و خدمات این نهاد باارزش به صورت گسترده در جامعه و رسانه‌ها منعکس شود.

text to speech icon

کلید واژه ها: چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی فصل42


نظر شما :