۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای شرکت های دانش بنیان البرز تصویب شد

۰۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۲ کد : ۴۶۵۱۹ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
 معاون فناوری پارک علم و فناوری استان البرز از تصویب ۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ۳۱ شرکت  دانش بنیان این استان خبر داد.
۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای شرکت های دانش بنیان البرز تصویب شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حسین بختیاری روز چهارشنبه  در نشست مشترک شرکتهای فناور و دانش بنیان البرز با  دکتر علیرضا عباسی نماینده مردم کرج،اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: این میزان تسهیلات اشتغال‌زایی برای بیش از ۲ هزار نفر را در بر دارد.
وی ادامه داد: همچنین راه اندازی مرکز خدمات تخصصی برای جذب سرمایه گذاران و سرمایه پذیران از جمله اقدامات انجام شده در جهت پیشبرد اهداف کمیته تسهیل و توسعه شرکتهای دانش بنیان البرز است.
بختیاری بیان داشت:  انعقاد ۲ قرار داد مبنی بر نوآوری باز برای شرکت های دانش بنیان و فناور با صنایع و سازمان‌های استان البرز  از دیگر اقدامات در این زمینه به شمار می رود.
وی یادآورشد: اکنون پارک علم و فناوری برای اجرای نهضت احیا در استان البرز با هدف فعال سازی واحدهای نیمه فعال وارد عمل شده است.
بختیاری ، همچنین از تشکیل کارگروه استانی گرنت جوانه به منظور حمایت مالی از پایان نامه های دانشگاه های استان البرز  برای رفع چالش صنعت خبرداد.
رییس پارک علم و فناوری البرز نیز در نشست شرکتهای فناور و دانش بنیان مشترک نماینده مردم کرج،اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در حالی که امروز ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بواسطه فعالیت شرکت های دانش بنیان  و بخش خصوصی آورده داریم،  در سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان البرز برای اشتغال‌زایی هرچه بیشتر بهره برد.
عباسی افزود:  همچنین طرح دستیار فناوری با همکاری دانشگاه خوارزمی، پژوهشگاه مواد و انرژی ، دانشگاه فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به اجرا درآمده است.

text to speech icon

کلید واژه ها: پارک البرز


( ۱ )

نظر شما :