کتاب « مجموعه پرسش نامه های روان شناختی» وارد بازار نشر شد

۱۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۷ کد : ۴۵۴۶۴ فرهنگی
کتاب «مجموعه پرسش نامه های روان شناختی » به قلم دکتر کریم سواری عضو هیات علمی گروه روان شناسی تربیتی دانشگاه پیام نور خوزستان و به همت شعبه سازمان انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
کتاب « مجموعه پرسش نامه های روان شناختی» وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب مجموعه پرسش‌نامه‌های روان شناختی» به قلم دکتر کریم سواری عضو هیات علمی گروه روان شناسی تربیتی دانشگاه پیام نور خوزستان در 210 صفحه در قطع رقعی، تالیف و به همت شعبه سازمان انتشارات جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری وارد بازار نشر شده است. 


در معرفی این کتاب می‌خوانیم: با توجه به این که در قرن جدید پیشرفت های علمی متعددی در همه زمینه‌ها به ویژه در علم روان‌شناسی صورت گرفت، بنابراین برای سنجش این پیشرفت‌ها به ابزارهای مناسبی همچون آزمون‌سازی که موضوع روان‌سنجی است و یکی از فعالیت‌های مهم متخصصان روان‌سنجی به شمار می‌رود مورد نیاز است به طوری که از این طریق می‌توان به برخی از خصیصه‌ها و صفات‌روانی انسان پی برد.

در همین راستا و در کتاب حاضر مجموعه‌ای از پرسش‌نامه‌ها که کاملا جدید و بومی و مختص جامعه دانش‌آموزی و دانشجویی کشوری است به رشته تحریر در آمده است. استفاده از مجموعه این پرسش‌نامه‌ها تا حد زیادی می‌تواند خلأ موجود در این زمینه را پر و زمینه تحقیقات بعدی را فراهم کند.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری انتشارات جهاد دانشگاهی چاپ کتاب


( ۲ )