مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد:

استخدام ۱۰۷ نفر در هتل‌های کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۱ کد : ۴۴۹۹۸ آموزش و کارآفرینی
مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد: گروه هتل‌های کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود، ۱۰۷ نفر را در رشته‌ها و مقاطع مختلف تحصیلی، استخدام می‌کند.
استخدام ۱۰۷ نفر در هتل‌های کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، احمد عبدی پور، مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد: گروه هتل‌های کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود در رشته‌ها و مشاغل مربوط به مدیر مالی، مدیر داخلی، رئیس حسابداری، مدیر فنی و مهندسی، فروش و بازاریابی، خدمات اقامتی، تدارکات، انفورماتیک و …. و همچنین مشاغل مرتبط با متصدی خدمات عمومی از قبیل نگهبان، خانه‌دار، سالن کار و متصدی خدمات خانه‌داری و … که در دفترچه به آنها به‌طور کامل اشاره‌شده است – استخدام می‌کند.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی درباره نحوه ثبت‌نام گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی (www.hrtc.ir) مراجعه کنند.

احمد عبدی پور با اشاره به اینکه ثبت‌نام آزمون از 25 خردادماه آغاز می‌شود اظهار داشت: ثبت‌نام آزمون از 25 خردادماه آغاز می‌شود و تا سوم تیرماه ادامه دارد و آزمون به‌طور همزمان 23 تیرماه در شهر مشهد و برخی مراکز استان برگزار می‌شود و نتایج آزمون نیز دو هفته بعد از آزمون اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی درباره مواد درسی این آزمون گفت: مواد آزمون شامل مواد آزمون عمومی و البته یک درس از مجموعه گردشگری و هتل داری است .

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی درباره مقاطع تحصیلی شرکت‌کنندگان این آزمون استخدامی نیز گفت: دانش‌آموختگان مقاطع فوق‌دیپلم و برخی رشته‌های کارشناسی می‌توانند در این آزمون متناسب با آنچه در دفتر آزمون مشخص‌شده ثبت‌نام کنند.

علاقه‌مندان می توانند برای شنیدن فایل صوتی مصاحبه به سایت بازارکار مراجعه کنند.

کلید واژه ها: آزمون استخدامی جهاددانشگاهی


( ۳ )

نظر شما :