کتاب «فرهنگ توصیفی»وارد بازار نشر شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۲ کد : ۴۴۹۸۳ فرهنگی
کتاب «فرهنگ توصیفی (واژگان راه یافته به زبان عربی نوین و گویش‌های وابسته)»در جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان منتشر شد.
کتاب «فرهنگ توصیفی»وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، کتاب " فرهنگ توصیفی (واژگان راه یافته به زبان عربی نوین و گویش‌های وابسته)" تألیف دکتر ف.عبدالرحیم و ترجمه دکتر ولی بهاروند و فاطمه فهیمی با شمارگان 500 نسخه دارای 300 صفحه، در قطع وزیری چاپ و راهی بازار کتاب شد.

فرهنگ توصیفی واژگان راه‌یافته به یک زبان آموزه‌های سودمندی چون اطلاعات تاریخی، زبانی، ادبی و غیره را در دسترس خوانندگان می‌نهد.

این کتاب که با عنوان «معجم الدخیل فی اللغة العربیة الحدیثة ولهجاتها» آراسته شده است، بیش از 1600 واژه در زبان عربی فصیح و گویش‌های برخی از سرزمین‌های خاور عربی مانند عربستان سعودی و مصر را دربر می‌گیرد.

گفتنی است، این اثر که در سال 2011 م به قلم جناب آقای دکتر ف.عبدالرحیم نگارش یافته، بر پایه کتابی سامان یافته که نزدیک به 800 واژه را در بر گرفته و وی آن را در سال 1973 م با عنوان «الدخیل فی اللغة العربیة الحدیثة ولهجاتها» روانه بازار نشر نموده بود.

چاپ اول این کتاب در بهار 1401 با قیمت 1000000 ریال عرضه شد و علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و تهیه کتاب با شماره 03133912711 کتابفروشی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان تماس یا از طریق فروشگاه اینترنتی جهاددانشگاهی به آدرس www.16Book.ir اقدام به خرید کنند.
 

کلید واژه ها: چاپ کتاب جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان


( ۱ )

نظر شما :