در آستانه سی و سومین سالگرد ارتحال امام راحل؛

رویداد «امتداد راه امام» برگزار می‌شود

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۴ کد : ۴۳۶۶۶ فرهنگی
سرپرست سازمان دانشجویان ایران از برگزاری رویداد «امتداد راه امام» در آستانه سی و سومین سالگرد ارتحال امام راحل در سه مرحله معرفت افزایی، گردشگری فکری-فرهنگی و سیر مطالعاتی خبر داد.
رویداد «امتداد راه امام» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، رضا فریدازاده سرپرست سازمان دانشجویان اظهار کرد: رویداد «امتداد راه امام» به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی به همت مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و با همکاری مؤسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(ره) و معاونت فرهنگی آستان مقدس حضرت امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد در سه مرحله «معرفت افزایی، گردشگری فکری-فرهنگی و سیر مطالعاتی» اجرا می شود، که در مرحله نخست آن، سفرگردشگری فکری-فرهنگی «خمین- قم» در روزهای 5 و  6 خرداد ماه سال جاری همراه با آیین افتتاحیه با حضور اساتید شناخته‌شده حوزه اندیشه‌ورزی در نظام دانشگاه ها در جوار حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود.

رضا فریدزاده گفت: برگزاری کارگاه های معرفت افزایی و سیر مطالعاتی به عنوان مرحله دوم و سوم این رویداد است؛ کارگاه های معرفت افزایی با هدف اندیشه ورزی و بصیرت افزایی در حوزه اندیشه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به منظور تربیت «دانشجو – مبلغ» و سیر مطالعاتی با هدف مساله شناسی و تحلیل‌گری در این بخش با حضور دانشجویان در محافل هم‌اندیشی و با انتخاب سلسله کتاب های مرتبط با موضوع رسالت دانشجو تشکیل می شود.

سرپرست سازمان دانشجویان در پایان گفت: امید است با توجه به اهمیت بحث رسالت دانشجویی با برگزاری این رویداد، نسل جوان کنونی هدف و مسیر ابتدای انقلاب را در همان جهت‌گیری به سوی تکامل بیشتر وآگاهی بخشی از بستر دانشگاهی به بستر جامعه ادامه داده و پیش ببرند.

گفتنی است؛ رویداد «امتداد راه امام» از پنجشنبه 5 خرداد ماه 1401 کار خود را از خمین آغاز و تا جمعه 6 خرداد در حرم مطهر امام راحل به کار خود پایان خواهد داد. دانشجویان علاقه مند به حوزه اندیشه امام خمینی(ره) و رهبری برای  شرکت در این اردو، تا 30 اردیبهشت فرصت دارند از طریق تماس با شماره 16-66970614-021 جهت ثبت نام اقدام کنند.

کلید واژه ها: ارتحال امام خمینی(ره) سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی


( ۱ )

نظر شما :