مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام بیان کرد:

استفاده از ظرفیت ها و تجربیات فناورانه‌ی جهاددانشگاهی

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۶ کد : ۴۳۵۷۸ عمومی
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: برای رونق تولید از ظرفیت‌های فناورانه‌ی جهاددانشگاهی استفاده خواهیم کرد.
استفاده از ظرفیت ها و تجربیات فناورانه‌ی جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگایه ایلام، مهندس موسی حاتمی در نشست مشترک با رییس جهاددانشگاهی ایلام اظهار کرد:جهاددانشگاهی با پیوند واقعی علم و عمل توانسته کارهای عملیاتی شاخصی را به انجام برساند.
وی با اشاره به دلایل غیرفعال بودن برخی واحدهای صنعتی، گفت: برای رونق تولید از تجربیات فناورانه‌ی جهاددانشگاهی استفاده خواهیم کرد.
مهندس حاتمی از برنامه‌ریزی برای برگزاری استارتاپ‌ها با مشارکت جهاددانشگاهی در حوزه صنایع کوچک خبر داد و گفت: برای رونق تولید نیازمند کمک همه‌ی بخش‌های جامعه مانند دانشگاه‌ها، ادارات کل و سازمان‌های علمی هستیم.
سید غلامرضا حسینی رییس جهاددانشگاهی ایلام نیز در این دیدار با تاکید بر این که جهاددانشگاهی سازمانی فناورانه و دانش‌بنیان است، گفت: این نهاد آماده هرگونه کمک علمی به شرکت شهرک‌های صنعتی با استفاده از شبکه بزرگ علمی و فناوری است.
وی با اشاره به توانمندی‌های صنعتی جهاددانشگاهی گفت: نمونه‌ی اخیر این توانمندی‌ها که بسیار مورد توجه قرار گرفت پروژه قطار ملی است که مورد توجه دولت هم قرار گرفت.
حسینی مهارت‌های اثربخش را از رهاوردهای جهاددانشگاهی عنوان کرد و گفت: امیدواریم با هم‌افزایی همه‌ی مجموعه‌ها شاهد تسریع حرکت استان در مسیر توسعه باشیم.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی ایلام


نظر شما :