رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی:

دعوت از مراکز علمی در نشست های«آینده مشاغل و مشاغل آینده»موفقیت سازمان ها همگام سازی با فناوری نوین است

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۵۰ کد : ۴۳۵۲۶ عمومی
دکتر غفاری زاده با اشاره به این که با رشد سریع تکنولوژی و تغییر و تعریف مجدد مشاغل ممکن است در آینده عملکرد منابع انسانی کمرنگ شود، اظهار کرد: بر این اساس افراد و سازمان هایی موفق خواهند بود که همگام با فناوری های نوین، توانایی و دانش خود را گسترش دهند.
دعوت از مراکز علمی در نشست های«آینده مشاغل و مشاغل آینده»موفقیت سازمان ها همگام سازی با فناوری نوین است

به  گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ دکتر علی اصغر غفاری زاده رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی با اعلام این خبر، گفت: با توجه به رشد و پیشرفت سریع تکنولوژی و تاثیرعمیق آن در زندگی امروز، مشاغل موجود از این تغییر و تحول بی نصیب نخواهد ماند و طبق نظر کارشناسان برخی از این مشاغل کم رونق خود را از دست داده و مشاغلی نوظهور که مبتنی بر فناوری های نوین هستند جایگزین آنها خواهد شد.

وی تصریح کرد: امروزه چگونگی تطبیق شرکت ها و کارمندان با تغییرات جدی مشاغل و فناوری در آینده نکته مورد بحث متخصصان در سراسر دنیاست.

غفاری زاده با اشاره به این که با رشد سریع تکنولوژی و تغییر و تعریف مجدد مشاغل ممکن است در آینده عملکرد منابع انسانی کمرنگ شده و دستگاه های خودکار با گروه های خود تنظیم توسعه یابند، خاطرنشان کرد: بر این اساس افراد و سازمان هایی موفق خواهند بود که همگام با فناوری های نوین، توانایی و دانش خود را گسترش دهند.

وی اضافه کرد: با توجه به این چالش، معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سلسله نشست هایی با حضور صاحبنظران و خبرگان با موضوع مشاغل آینده و آینده مشاغل ترتیب داده است که بصورت هفتگی روزهای سه شنبه ساعت 10 صبح به مدت یک ساعت و به صورت رایگان در فضای مجازی برگزار می شود.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: علاقه مندان به این موضوع به ویژه مراکز علمی، دانشگاهی و دستگاه های اجرایی استان دعوت می شود از طریق راه های ارتباطی ذیل در جلسات حضور پیدا کنند.
 

 

سایت معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی:http://acecr.jde.ir/fa/news/2137
اینستاگرام:https://instagram.com/atijobs
 آپارات:https://www.aparat.com/atijobs

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی استان مرکزی


نظر شما :