انعقاد قرارداد همکاری جهاددانشگاهی کردستان با استانداری

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۹ کد : ۴۳۳۸۵ عمومی
قرارداد ایجاد و فعالیت دفتر تسهیل گری و توسعه محلی در محله های کمتر برخوردار(حاشیه نشین) بین جهاددانشگاهی کردستان و استانداری منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان،قرارداد ایجاد و فعالیت دفتر تسهیل گری و توسعه محلی در محله های کمتر برخوردار(حاشیه نشین) بین جهاددانشگاهی کردستان و استانداری با هدف راه‌اندازی دفاتر تسهیل گری ارتقاء فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم محلات حاشیه شهر منعقد شد.

اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی کردستان در خصوص عقد این قرارداد اظهار کرد: دفاتر تسهیل گری پل ارتباطی بین مردم و دولت است  و از این طریق بتوانیم از طریق این دفاتر خدمات مطلوب   به مردم ارائه شود.

رییس جهاددانشگاهی کردستان با بیان این که تسهیل گری در حقیقت آسان ساختن و سرعت بخشیدن به فرایند یا اتفاقی است که عموما از راه فعالیت ها و یا ساز وکارهای اجتماعی انجام می شود تصریح کرد: این دفاتر می توانند با بسترسازی، اعتماد سازی و توانمندسازی زمینه را برای مشارکت مردم در نوسازی بافت فرسوده و کمک به رفع آسیب های اجتماعی در محلات حاشیه نشین شهر سنندج را فراهم کنند.

وی ادامه داد: نقش جهاددانشگاهی در این طرح ایجاد زمینه مناسب و پیوند مستمر با دفتر امور اجتماعی استانداری و مشاور طرح و ایجاد هماهنگی با دفاتر است، ضمن آن که از همه ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرای استان در راستای توسعه دفاتر تسهیل گری در سنندج  استفاده حداکثری کند.

اسدی گفت: قرارداد ایجاد و فعالیت دفتر تسهیگری و توسعه محلی در محله های کمتر برخوردار(حاشیه نشین) بین جهاددانشگاهی و استانداری استان کردستان با هدف راه‌اندازی دفاتر تسهیل گری ارتقاء فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم محلات حاشیه شهر منعقد شده است.

گفتنی است، این قرارداد در 12 ماده تنظیم و توسط معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری استان کردستان و رییس جهاددانشگاهی کردستان به امضا رسیده است.

 

 

 

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی کردستان


نظر شما :