توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی انجام شد؛

برگزاری آزمون داوری و میانجیگری شورای حل اختلاف قوه قضائیه/ آخرین وضعیت آزمون‌‌های لغو شده در چند استان

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۸ کد : ۴۰۸۱۵ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی،آزمون داوری، میانجیگری و نیروی افتخاری شورای حل اختلاف قوه قضائیه به صورت همزمان در ۲۳ استان برگزار شد.
برگزاری آزمون داوری و میانجیگری شورای حل اختلاف قوه قضائیه/ آخرین وضعیت آزمون‌‌های لغو شده در چند استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون های داوری، داوری تخصصی خانواده، میانجیگری و نیروی افتخاری شورای حل اختلاف قوه قضائیه جمعه( یکم بهمن ماه) به صورت همزمان در 23 استان و با حضور 31527  شرکت کننده برگزار شد.

احمد عبدی پور مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی با اعلام این خبر گفت: با همت و تلاش همکاران واحدهای جهاددانشگاهی، آزمون مذکور در سطح 64 حوزه  با حضور 31527 داوطلب برگزار شد.

وی تعداد داوطلبان آزمون داوری و میانجیگری در استان‌های برگزار شده را 28537نفر اعلام کرد و گفت: در مجموع تعداد 2990 نفر نیز برای پذیرش در بخش نیروی حل اختلاف ثبت نام کرده بودند.

 عبدی پور با بیان این که تدارک لازم از جمله ارسال کیسه های سوالات و پاسخنامه ها به تمام مراکز استانهای کشور انجام شده بود؛ گفت: به دلیل برودت هوا و یخ زدگی معابر و خیابان و عدم امکان تردد در برخی محورهای مواصلاتی، موضوع در ستاد مدیریت آزمون مطرح و نهایتاً تصمیم بر این شد آزمون استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، ایلام و لرستان به تعویق بیافتد.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی گفت: لازم است داوطلبان این استان ها آمادگی لازم جهت برگزاری آزمون در هفته های آتی را داشته باشند که این موضوع پس از جمع بندی نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: آزمون استخدامی


( ۱۱ )

نظر شما :