فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی سمنان

۰۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۲ کد : ۳۸۴۵۷ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از آمادگی مرکز نوآوری و شکوفایی این مرکز برای جذب و پذیرش هسته ها و واحدهای فناور استان سمنان خبر داد.
فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی راد رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: هسته ها و واحدهای فناور در زمینه های تولید نرم افزار، خانه هوشمند رباتیک پزشکی، اینترنت و انرژی می توانند در مرکز نوآوری و شکوفایی علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان جذب شوند.

وی همچنین افزود: امکانات رفاهی، خدمات منتورینگ، آموزش تخصصی و مشاوره و... از جمله خدمات قابل ارایه توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی سمنان به واحدهای فناور جذب شده در این مرکز خواهد بود.

وی ادامه داد: مرکز نوآوری و شکوفایی(منش) جهاددانشگاهی سمنان با همکاری سازمان توسعه فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در مساحتی بالغ بر 750 متر مربع در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان افتتاح شده است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: مرکز منش جهاددانشگاهی از دی ماه 99 کار خود را آغاز کرد که بر این اساس 45 کارگاه و رویداد در زمینه‌های مخلف برگزار شده است.

منصفی راد افزود: در همین راستا دو استارتاپ در حوزه طراحی اپلیکیشن های موبایل و 45 رویداد آموزشی شامل رویداد چاره جو، رویداد صندلی تجربه، رویداد دیدار و کارگاه آموزشی در حوزه های کارآفرینی و کسب و کار برای دانشجویان و علاقه مندان این حوزه برگزار شده است.

وی اذعان کرد: واحدهای فناور علاقه مند جهت کسب اطلاعات بیشتر در شرایط و چگونگی جذب در این مرکز نوآوری می توانند با شماره 33337141 مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس بگیرند.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سمنان منش


نظر شما :