برگزاری مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه‌های استان تهران

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۱ کد : ۳۶۵۶۰ فرهنگی
مدیر مرکز ملی گفت و گو مناظره و آزاداندیشی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، از برگزاری دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه‌های استان تهران خبر داد. 
برگزاری مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه‌های استان تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، مهدیه شاه‌نظری با اعلام این خبر تصریح کرد: دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با هدف ترغیب و توانمندسازی دانشجویان در گفتمان‌های علمی و با شعار "مناظره، فرصتی برای یادگیری" توسط واحدهای جهاددانشگاهی در دانشگاه‌های استان تهران، آبان ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی در خصوص نحوه برگزاری این دوره از مسابقات گفت: بر اساس آیین‌نامه مسابقات، شرکت دانشجویان در مسابقه مناظره به صورت گروهی خواهد بود که هر گروه شامل دو تا چهار نفر دانشجو است.

شاه‌نظری افزود: پس از ثبت‌نام، اعضای تیم‌ها در کارگاه‌های توجیهی مسابقات شرکت کرده و بسته‌های آموزشی مسابقات با سرفصل‌های تفکر منطقی، الگوی استدلال منطقی و تشخیص مغالطات در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی اذعان کرد: گزاره‌های مورد بحث در مسابقات موضوعاتی عمومی بوده و معمولا قابلیت دفاع هم در موضع موافق و هم موضع مخالف را دارند و تیم‌های برگزیده این مرحله از مسابقات، ضمن تجلیل، به مرحله منطقه‌ای راه خواهند یافت.

ثبت‌نام این دوره از مسابقات، تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت و دانشجویان علاقه‌مند در دانشگاه‎‌های استان می‌توانند با مراجعه به صفحه مسابقات در وب‌سایت رویتاب به آدرس roytab.ir/monazere10 و پایگاه اینترنتی مسابقات به آدرس isdc.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.

کلید واژه ها: سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مناظره


نظر شما :