توسط پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی؛

یازدهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان برگزار می شود

۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۱ کد : ۳۶۵۰۸ پژوهش و فناوری تاپ خبر
یازدهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان به همت پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی در دی‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
یازدهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، یازدهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان ۲۲ تا ۲۴ دی‌ماه (۱۲ تا ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲) در بستر فضای مجازی برگزار می شود و محورهای متفاوتی از سرطان پستان در این کنگره مورد بحث قرار خواهد گرفت.

اپیدمیولوژی و عوامل خطر سرطان پستان؛ نقش ژنتیک در درمان سرطان پستان؛ روش‌های نوین تصویربرداری و کاربرد آنها؛ پزشکی شخصی‌نگر؛ تازه‌های درمان‌های سیستمیک؛ جایگاه ایمونوتراپی و سلول درمانی در سرطان پستان؛‌ جراحی سرطان پستان و تکنیک‌های بازسازی؛ رادیوتراپی و تکنیک‌های نوین؛ کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان پستان؛‌ کنترل لنف ادم در سرطان پستان؛ جذبه‌های اخلاقی درمان بیماران و پژوهش در پزشکی؛‌ انفورماتیک پزشکی و نحوه استفاده از داده‌ها؛ جاذبه‌های روانشناختی سرطان پستان، به عنوان محورهای این کنگره اعلام شده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه سرطان معتمد جهاددانشگاهی، مهلت ارسال مقالات به یازدهمین کنگره بین‌المللی سرطان پستان ۱۵ آبان‌ماه ۱۴۰۰ اعلام شده است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات می‌توانند به وب‌سایت کنگره به آدرس congress.mci.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۷۸۰۱۷ تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: روابط عمومی جهاددانشگاهی


نظر شما :