«سومین پویش سراسری سرطان معتمد» برگزار می شود

۱۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۹ کد : ۳۶۳۵۷ پژوهش و فناوری
همزمان با آغاز پویش ماه اکتبر (ماه ارتقاء آگاهی بانوان درخصوص سرطان پستان)"سومین پویش سراسری سرطان معتمد" برگزار می شود.
«سومین پویش سراسری سرطان معتمد» برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی، براساس آمار رسمی ثبت شده در سال 2020، سرطان پستان با ثبت 3/2 میلیون ابتلای جدید، بیشترین آمار ابتلا به سرطان در هر دو جنس را در دنیا به خود اختصاص داد. این بیماری شایعترین علت مرگ ناشی از سرطان در بین زنان و پنجمین علت در هر دو جنس است. در کشور ما نیز این بیماری شایعترین سرطان در بین بانوان بوده و در سال 2020 نزدیک به 17 هزار ابتلا جدید ثبت شده است.

پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی با بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه پژوهش آموزش و درمان و در راستای رسالت های آموزشی ترویجی و فرهنگی خود برای سومین سال پیاپی، «پویش سراسری سرطان معتمد» را با همکاری سازمان ها و ارگان های مختلف و زیر نظر کمیته علمی پویش:متشکل از ۳۰ متخصص حوزه سرطان، ۹ مهر تا ۹ آبان ماه برگزار می کند.

برای ملحق شدن به پویش سراسری سرطان معتمد و همراه شدن با برنامه های آن ما را از صفحه اینستا گرام پژوهشکده به آدرس https://instagram.com/motamed.c.i دنبال نمایید.

 

کلید واژه ها: پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی


نظر شما :