برگزاری کارگاه‌های «تفکر واگرا» و «تفکر طراحی» در رویداد بازی و اسباب‌بازی جهاددانشگاهی خراسان شمالی

۲۲ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۶ کد : ۳۵۷۶۲ آموزش و کارآفرینی
دو کارگاه تخصصی با عناوین «تفکر واگرا» و «تفکر طراحی» در رویداد بازی و اسباب بازی مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی خراسان شمالی شعبه بجنورد برگزار می‌شود.
برگزاری کارگاه‌های «تفکر واگرا» و «تفکر طراحی» در رویداد بازی و اسباب‌بازی جهاددانشگاهی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، کارگاه آموزشی «تفکر واگرا» با تدریس محمد نوری‌زاده مدرس رسمی کارآفرینی و خلاقیت از سازمان کار و امور اجتماعی وزارت کار، ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ 24 شهریورماه برگزار می‌شود.
کارگاه آموزشی «تفکر طراحی» نیز 24 شهریورماه از ساعت ۱۸:۴۵ تا ۲۰  با تدریس مهربرزین شجاعی، طراح محصولات خلاق شرکت بازی‌سازی طراحان سفید برگزار می شود.
علاقه مندان به شرکت در این کارگاه می توانند با ورود به سامانه http://amjad.jde.ir/khs و انتخاب عنوان کارگاه مورد نظر و وارد کردن نام و نام خانوادگی و رمز عبور 123456 در این کارگاه شرکت کنند.
نخستین رویداد ایده‌پردازی بازی‌ و اسباب‌بازی توسط مرکز نوآوری جهاددانشگاهی بجنورد از 24 تا 26 شهریورماه 1400 با محورهای بازی و اسباب‌بازی‌های تیمی، بازی و اسباب‌بازی‌های فکری، آموزشی و مهارتی، بازی و اسباب‌بازی با رویکرد آموزش مفاهیم شهروندی و بازی و اسباب‌بازی‌های سنتی، بومی و محلی برگزار می‌شود.
بازی و اسباب‌بازی با مفاهیم دینی و زیارتی، بازی و اسباب‌بازی‌های الکترونیکی، بازی و اسباب‌بازی‌های محیطی- اجتماعی و بازی و اسباب‌بازی با مفاهیم دفاع مقدس از دیگر محورهای این رویداد است.
جوایز این مسابقات شامل نفر اول ۵۰ میلیون ریال، نفر دوم  ۳۰ میلیون ریال  و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال خواهد بود و همچنین ایده های برتر در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی بجنورد پذیرش و از حمایت‌های مالی و غیرمالی مرکز و پارک علم و فناوری استان نیز برخوردار می شوند.
پارک علم و فناوری خراسان شمالی، شرکت شهرک‌های صنعتی استان، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد، بنیاد نخبگان، بانک تجارت، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش خراسان شمالی، شهرداری بجنورد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان و دفتر تسهیگری و توسعه محلی از مشارکت کنندگان برگزاری این رویداد هستند.
مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی بجنورد با رویکرد صنایع خلاق فرهنگی فعالیت می‌کند.

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی خراسان شمالی


نظر شما :