به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان؛

وبینار «رسالت دانشجویان در گام دوم انقلاب» برگزار شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۱ کد : ۳۵۶۴۴ فرهنگی
وبینار «رسالت دانشجویان در گام دوم انقلاب» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان برگزار شد.
وبینار «رسالت دانشجویان در گام دوم انقلاب» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، قباد میمنت آبادی در وبینار "رسالت دانشجویان در گام دوم انقلاب" که به همت جهاددانشگاهی استان کردستان به مناسبت گرامیداشت سالروز شهدای قیام ۱۷ شهریور ماه برگزار شد، اظهار کرد:  بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری در ابتدا برای جوانان و دانشجویان است که به خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی با بهره مندی از تجربیات گذشتگان پرداخته است.

وی افزود: امروز با استقرار دولت جدید و مدیریت جهادی در کشور، باید بتوان این بیانات را به منصه ظهور رساند و به سمت تحقق نظام پیشرفته اسلامی حرکت کرد و در این مسیر باید از ظرفیت مجموعه امکاناتی که در کشور وجود دارد بهره گرفت.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سنندج بیان کرد: اگر در کنار عدالت در تقسیم امکانات، معنویت و اخلاق در جامعه نیز توزیع شود و منشا چنین توزیعی مجموع جوانان عرصه علم باشد، به طور قطع به نقطه مطلوب دست می یابیم.

روشن خوشنوازی معاون فرهنگی دانشگاه کردستان در ادامه این وبینار با گرامیداشت سالروز قیام ۱۷ شهریور ماه، با یادآوری عظمت انقلاب اسلامی و تاثیر آن در منطقه گفت: انقلاب اسلامی، مردمی ترین انقلاب جهان و دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که آرام و بدون خونریزی صورت گرفته است.

وی افزود: کشور فراز و نشیب های زیادی را طی چهال سال از عمر انقلاب پشت سرگذاشته است، اما چشم انداز ترسیم شده توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی بسیار فراتر از این چالش ها است.

خوشنوازی، با اشاره به رسالت دانشجویان در گام دوم انقلاب تاکید کرد: جوانان و دانشجویان دارای تعهد و علاقه به کشور، نقطه عطف سرمایه های انسانی گام دوم انقلاب هستند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی کردستان وبینار


نظر شما :