برگزاری رویداد «ایده‌پردازی بازی‌واسباب‌بازی»

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۵ کد : ۳۵۴۷۵ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
نخستین رویداد ایده‌پردازی بازی‌ و اسباب‌بازی توسط مرکز نوآوری جهاددانشگاهی خراسان شمالی در بجنورد برگزار می‌شود.
برگزاری رویداد «ایده‌پردازی بازی‌واسباب‌بازی»

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، نخستین رویداد ایده‌پردازی بازی‌ و اسباب‌بازی توسط مرکز نوآوری جهاددانشگاهی خراسان شمالی در بجنورد برگزار می‌شود.

این رویداد با محورهای بازی و اسباب‌بازی‌های تیمی، بازی و اسباب‌بازی‌های فکری، آموزشی و مهارتی، بازی و اسباب‌بازی با رویکرد آموزش مفاهیم شهروندی و بازی و اسباب‌بازی‌های سنتی، بومی و محلی برگزار می‌شود.
بازی و اسباب‌بازی با مفاهیم دینی و زیارتی، بازی و اسباب‌بازی‌های الکترونیکی، بازی و اسباب‌بازی‌های محیطی- اجتماعی و بازی و اسباب‌بازی با مفاهیم دفاع مقدس از دیگر محورهای این رویداد است.
جوایز این مسابقات شامل نفر اول 50 میلیون ریال، نفر دوم 30 میلیون ریال و نفر سوم 10 میلیون ریال خواهد بود و همچنین ایده های برتر در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی بجنورد پذیرش و از حمایت‌های مالی و غیرمالی مرکز و پارک علم و فناوری استان نیز برخوردار خواهند شد.
مهلت ثبت نام در این رویداد 22 شهریور 1400 و زمان برگزاری آن 24 تا 26 شهریورماه است و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به درگاه Evand.com/events/edaytoys مراجعه کنند.
مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی بجنورد با رویکرد صنایع خلاق فرهنگی فعالیت می‌کند.
پارک علم و فناوری خراسان شمالی، شرکت شهرک‌های صنعتی استان، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد، بنیاد نخبگان، بانک تجارت، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش خراسان شمالی، شهرداری بجنورد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،  معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان و دفتر تسهیگری و توسعه محلی از مشارکت کنندگان برگزاری این رویداد هستند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی خراسان شمالی رویداد تجاری سازی


نظر شما :