برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تیم‌های استارتاپی مستقر در منش گلستان

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۰ کد : ۳۵۴۱۶ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
نمایشگاه دستاوردهای تیم‌های استارتاپی مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی(منش) گلستان ۱۰ شهریورماه در فضای باز موزه صنایع دستی خانه امیرلطیفی گرگان برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای تیم‌های استارتاپی مستقر در منش گلستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی گلستان، نمایشگاه دستاوردهای تیم‌های استارتاپی مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی(منش) گلستان 10 شهریورماه در فضای باز موزه صنایع دستی خانه امیرلطیفی گرگان برگزار شد.

مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی(منش) گلستان گفت: این مرکز با همکاری جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان استان به‌منظور شتابدهی به کسب‌وکارهای نوپا برای جوانان در بستر تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه تشکیل شده است.

مهدی خطیر نامنی بیان کرد: فعالیت‌های این مرکز از سال گذشته در سه فار ترویج، نوآوری و شتابدهی در دو حوزه "گیاهان دارویی" و "گردشگری و صنایع‌دستی" آغاز شده است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای تیم‌های مستقر در مرکز منش استان گلستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز ساختمان تاریخی امیر لطیفی گرگان دایر شده است.

مرکز نوآوری و شتابدهی گلستان خاطرنشان کرد: ازجمله خدمات این مرکز به تیم‌های پذیرفته‌شده می‌توان به اختصاص فضای کار اشتراکی، برگزاری کارگاه و رویدادهای کسب‌وکار، مشاوره جهت تجاری سازی ایده و سرمایه‌گذاری، اتصال به سرمایه‌گذار، مربیگری و منتورینگ اشاره کرد.

کلید واژه ها: پژوهشی اشتغال نوآوری استارتاپ جهاددانشگاهی گلستان


نظر شما :