برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناورانه مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان مرکزی

۱۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۱ کد : ۳۵۳۸۱ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
نمایشگاه محصولات واحدهای فناور مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان مرکزی همزمان با رویداد نیوز دی در محل مرکز منش جهاددانشگاهی استان برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناورانه مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، نمایشگاه محصولات واحدهای فناور مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان مرکزی همزمان با رویداد نیوز دی با ارایه دستاوردهای ویژه استارتاپ هایی که مراحل مختلف ترویجی و نوآوری و بعضا شتابدهی را پشت سر گذاشته اند در محل مرکز منش جهاددانشگاهی استان به نمایش گذاشته شد.

دکتر علی اصغر غفاری زاده رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی و عابد حقدادی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند و واحدهای ترابیس، هوش مصنوعی و سلامت دیجیتال در صنعت طیور، طراحی و ساخت پمپ پریستالتیک، ماسک، تقویت هوش در بستر رباتیک، پوشش اسلامی ایرانی، بسته بندی محصولات کشاورزی، محافظ کابل شارژر به ارایه دستاوردهای خود پرداختند.

گفتنی است؛ مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان جهاددانشگاهی استان مرکزی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان با اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان با بسترسازی جهت برانگیختن جوانان و ایده پردازان دانشگاهی و تجاری سازی ایده های نوآورانه در حال فعالیت است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی استان مرکزی تجاری سازی نمایشگاه


نظر شما :