توسط مرکز منش آذربایجان غربی؛

رویداد تخصصی رویداد تازه شو تجزیه و تحلیل بازار و رقبا در ارومیه برگزار می‌شود

۲۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۹ کد : ۳۴۸۲۰ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی گفت: رویداد کارآفرینی با عنوان تازه شو تجزیه و تحلیل بازار و رقبا در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی برگزار می‌شود.
رویداد تخصصی رویداد تازه شو تجزیه و تحلیل بازار و رقبا در ارومیه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، پور محمود دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان آذربایجان غربی اظهار کرد: رویداد کارآفرینی تازه شو تجزیه و تحلیل بازار و رقبا از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاددانشگاهی به همت مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از برنامه‌های شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در جهاددانشگاهی آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

وی گفت: این رویداد با هدف روند جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به نقاط قوت و ضعف رقبا به روشی قانونی و اخلاقی برای افزایش تصمیم‌گیری در مورد مسایل کسب و کار که این رویداد به صورت وبیناری برگزار می شود.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد چهارشنبه 20 مردادماه از ساعت 10 تا 12 به آدرس اینترنتی وبینار به نشانی http://amjad.jde.ir/ag مراجعه کرده و نام جلسه را عنوان مرکز نوآوری و شتابدهی(منش) انتخاب کرده و برای رمز عبور عدد 12345 را وارد کنند.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی آذربایجان غربی سازمان تجاری سازی


نظر شما :