استاندار اردبیل:

جهاددانشگاهی افق جدیدی از توسعه در اردبیل ایجاد کرده است

/ جهاددانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی (۱۴۴)/
۱۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۲ کد : ۳۴۶۲۱ عمومی تاپ خبر
استاندار اردبیل گفت: جهاددانشگاهی به عنوان نهادی مرکب از نیروهای جوان و دانش روز توانسته با تعریف طرح های شاخص، افق‌های جدیدی در توسعه استان اردبیل تعریف کند. 
جهاددانشگاهی افق جدیدی از توسعه در اردبیل ایجاد کرده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، اکبر بهنام‌جو به مناسبت سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای جهاددانشگاهی افزود: پروژه نیمه صنعتی نشاسته پلیمری از جمله این اقدامات می‌باشد که با مشارکت جهاددانشگاهی در استان اردبیل در حال انجام است.
وی با بیان این که این پروژه در طی روز های آتی با تکمیل مراحل راه‌اندازی آن به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: این طرح به عنوان طرحی شاخص با تبدیل دورریز و پسماند سیب‌زمینی به نشاسته صنعتی قابل استفاده در حفاری چاه‌های نفتی، گام بزرگی در ایجاد زنجیره ارزش افزوده کشاورزی استان برمی‌دارد. 
استاندار اردبیل تصریح کرد: ایجاد مجتمع سلامت و مرکز درمان ناباروری یکی دیگر از طرح‌های شاخص این نهاد است که در حال حاضر عملیات اجرایی آن با اختصاص زمین مناسب در حال انجام است که با احداث و بهره‌برداری از آن در کنار ایجاد خدمات جدید درمانی و آزمایشگاهی، گام بزرگی در حل مشکلات ناباروری استان و حتی کشورهای همسایه برداشته خواهد شد. 
بهنام‌جو گفت: بازنگری طرح جامع گردشگری به عنوان بالاترین سند حوزه گردشگری استان در کنار اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی را نیز می‌توان از جمله طرح هایی برشمرد که در سال گذشته توسط جهاددانشگاهی در استان اجرا شده است.
استاندار اردبیل با بیان این که با توجه به فعالیت‌های جهاددانشگاهی در طی چند سال گذشته، این نهاد با درک نیازهای استان و ظرفیت‌های نهفته، اقدامات مهمی را صورت داده است، اظهار امیدواری کرد در طی سالیان آتی با توجه دادن و حمایت‌های بیشتر از این نهاد علمی و انقلابی شاهد تعریف طرح‌های پیشران بیشتری از سوی جهاد دانشگاهی باشیم.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی اردبیل چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی


نظر شما :