امروز ۱۹ خردادماه؛

آیین افتتاح خبرگزاری سیناپرس شعبه همدان به صورت مجازی برگزار شد

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۱ کد : ۳۱۷۷۹ فرهنگی
آیین افتتاح خبرگزاری علم و فرهنگ (سیناپرس)شعبه همدان امروز ۱۹خردادماه۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد.
آیین افتتاح خبرگزاری سیناپرس شعبه همدان به صورت مجازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آیین افتتاح خبرگزاری علم و فرهنگ (سیناپرس)شعبه همدان امروز 19خردادماه1400 با حضور دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو رییس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و مدیر مسوول خبرگزاری سیناپرس، دکترعلی کلانترنیا رییس جهاددانشگاهی همدان ،دکتر احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان ، فرگل غفاری سردبیر این خبرگزاری و اصحاب رسانه به صورت مجازی برگزار شد.

سیناپرس همدان برای ارتقاء آگاهی علمی افراد جامعه فعالیت می کند

در ابتدای این مراسم، رییس جهاددانشگاهی همدان هدف از اخذ مجوز فعالیت خبرگزاری علم و فرهنگ شعبه همدان را انعکاس اخبار علمی و پیشرفت علم در حوزه های مختلف را با توجه به ظرفیت های موجود در این استان یکی از ضرورت ها برشمرد.

دکتر علی کلانترنیا با بیان این که در استان همدان دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا فعال بوده و اخبار استان را با رعایت سرعت و دقت انعکاس می دهد، تصریح کرد: خبرگزاری علم و فرهنگ شعبه همدان به صورت تخصصی در حوزه مباحث علمی با متخصصان و کارشناسان برای ارتقاء آگاهی علمی افراد جامعه فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: این خبرگزاری رابط بین مسوولان، نخبگان و مردم است که با توجه به ظرفیتهای علمی موجود در همدان ایفای نقش می کند.

کلانترنیا ادامه داد: خبرگزاری سیناپرس با انعکاس اخبار علمی در حوزه های مختلف از جمله سلامت، فناوری و سایر مصادیق به جامعه آگاهی می بخشد که خوشبختانه تمامی اخبارهای منعکس شده تا کنون برای تمامی افراد جامعه مفید بوده است.

به گزارش سیناپرس وی گفت: این خبرگزاری از اسفندماه سال 1399 در شعبه همدان فعالیت خود را آغاز کرده که آیین رونمایی از این خبرگزاری با توجه به شرایط قرمز کرونایی استان همدان تا خرداد ماه 1400 به تعویق افتاد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی افتتاح


نظر شما :