در قالب مسابقه «سیزده» ویژه دانشجویان سراسر کشور؛

دانشجویان از رییس جمهور سیزدهم پرسش می کنند

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰ کد : ۳۱۵۹۱ فرهنگی
معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری کشور ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مسابقه‌ای را با عنوان مسابقه سیزده ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌کند.
دانشجویان از رییس جمهور سیزدهم پرسش می کنند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در این مسابقه دانشجویان علوم پزشکی و غیر پزشکی در دانشگاه‌های مختلف کشور اعم از علم و فرهنگ، جامع علمی کاربردی، فنی حرفه‌ای، پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه هنر، فرهنگیان، تربیت دبیر شهید رجایی  و دیگر دانشگاه‌های کشور در مقاطع مختلف کارشناسی، ارشد و دکترا می‌توانند یک پرسش از رییس‌جمهور منتخب سیزدهم را در زمینه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... مطرح کنند.

طی مراسمی به سیزده دانشجویی که بهترین پرسش‌ها را مطرح کرده باشند جوایزی اهدا و از آن‌ها تقدیر می‌شود هم‌چنین سیزده پرسش برگزیده در اختیار رئیس‌جمهور منتخب قرار خواهد گرفت.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت BookRc.ir  مراجعه و پرسش خود را در قالب فایل WORD  یا PDF  در این سایت بارگذاری کنند.

مهلت ارسال آثار تا ۲۸ خرداد ماه تعیین شده است.

به نقل از ایسنا، این مسابقه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه الزهرا و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی تهران مسابقه سیزده


( ۱ )

نظر شما :