انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل بهزیستی و جهاددانشگاهی البرز

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۶ کد : ۳۱۴۳۴ عمومی
در راستای انجام همکاری های علمی – پژوهشی، فرهنگی، آموزشی و کارآفرینی در زمینه های تخصصی مرتبط با اهداف و ماموریت های دو طرف تفاهم نامه همکاری بین اداره کل بهزیستی استان البرز و جهاددانشگاهی استان امضا شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل بهزیستی و جهاددانشگاهی البرز

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی البرز، در راستای انجام همکاری های علمی – پژوهشی، فرهنگی، آموزشی و کارآفرینی در زمینه های تخصصی مرتبط با اهداف و ماموریت های دو طرف تفاهم نامه همکاری بین اداره کل بهزیستی استان البرز و جهاددانشگاهی استان امضا شد.

بهره گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متنوع طرفین و ارتقاء همکاری های دو طرف استفاده از توانمندی های علمی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی جهاددانشگاهی در پیشبرد برنامه‌های بهزیستی و توانمندسازی فرهنگی و اقتصادی گروه‌های هدف و پرسنل بهزیستی و همچنین ارتقای دانش تخصصی و افزایش مهارت نیروی انسانی و کیفیت بخشی تحقیقات علمی کاربردی با هدف ارتقای کیفی خدمات بهزیستی از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

همکاری در اجرا، داوری و نظارت پژوهش های دارای اولویت بهزیستی، مشارکت در تولید محتوای علمی، آموزشی، فرهنگی و دینی در راستای اهداف بهزیستی، همکاری در زمینه توانمندسازی جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی برای ورود به بازار کار، همکاری در برگزاری دوره های استعدادسنجی و مشاوره شغلی و ارایه خدمات مشاوره شغلی و ... از جمله تعهدات جهاددانشگاهی البرز در این تفاهم‌نامه عنوان شده است.

همچنین اداره کل بهزیستی استان البرز در این تفاهم نامه به اعلام اولویت ها و نیازهای پژوهشی، استفاده از توان و ظرفیت های فرهنگی جهاددانشگاهی در راستای تحقق برنامه‌های بهزیستی و توانمندسازی جامعه هدف، همکاری در اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی برای جامعه هدف و ... متعهد شده است.

کلید واژه ها: واحد البرز عمومی تفاهم نامه


نظر شما :