در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی؛

تفاهم نامه سه جانبه جهاددانشگاهی قزوین به امضا رسید

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۰ کد : ۳۱۳۸۲ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
در راستای طرح ملی مشاغل خانگی تفاهم نامه سه جانبه میان جهاددانشگاهی قزوین، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان قزوین به امضا رسید.
تفاهم نامه سه جانبه جهاددانشگاهی قزوین به امضا رسید

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین؛ در راستای طرح ملی مشاغل خانگی  تفاهم نامه سه جانبه  با هدف توسعه همکاری های فیمابین در راستای اجرا و پیاده‌سازی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های مادی و معنوی دو طرف میان جهاددانشگاهی قزوین، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان قزوین به امضا رسید.

از جمله موارد این تفاهم نامه می توان به بحث توسعه همکاری مشترک و بهره مندی از ظرفیت، توانمندی و تجارب طرفین و تقویت نقش بخش خصوصی در اجرای طرح های ملی اشتغالزایی‏، بالاخص طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ،تدوین و اجرای دوره های آموزشی تخصصی در جهت ایجاد کسب و کار، انجام مطالعات در حوزه گیاهان دارویی و باغداری و همچنین مشاوره کسب و کار و برندسازی اشاره کرد.

مدت این تفاهم نامه سه ساله بوده که به امضای مهندس پیله چی رییس جهاددانشگاهی قزوین، مهندس گروسی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و سرهنگ برین مسوول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان رسیده است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی قزوین تفاهم نامه


نظر شما :