به همت مرکز نوآوری جهاددانشگاهی سمنان؛

دو وبینار آموزش کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و گردشگری در سمنان برگزار شد

۰۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ کد : ۳۱۱۷۴ آموزش و کارآفرینی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از برگزاری دو وبینار آموزش کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و گردشگری ویژه کارآفرینان و علاقه‌مندان در این حوزه خبر داد.
دو وبینار آموزش کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و گردشگری در سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی راد گفت: از سلسه رویدادهای مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، دو رویداد "صندلی تجربه" و "تازه شو" در حوزه صنایع دستی و گردشگری ویژه علاقه مندان و کارآفرینان در این حوزه در استان سمنان برگزار شد.

وی ادامه داد: در رویداد "تازه شو" با موضوع آشنایی با مفاهیم کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و گردشگری با حضور دکتر حسن رهایی رییس جهاددانشگاهی سمنان و سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان که به صورت مجازی و به همت مرکز نوآوری مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و با همکاری معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد، بیش از 100 نفر از علاقه مندان کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و گردشگری شرکت کردند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان اضافه کرد: همچنین در همین راستا، رویداد "صندلی تجربه" در حوزه سرامیک و چاپ روی پارچه با حضور دو نفر از کارآفرینان برتر استان در حوزه سرامیک و چاپ روی پارچه برگزار شد که در این رویداد نیز که به صورت مجازی برگزار شد، بیش از 100 نفر از علاقه‌مندان کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و گردشگری شرکت کردند.

منصفی راد اذعان کرد: این دو رویداد، در راستای اجرای فاز دوم (نوآوری) طرح شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان و با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد.

کلید واژه ها: واحد سمنان آموزشی وبینار


نظر شما :