با انعقاد تفاهم نامه‌ای صورت گرفت؛

امکان استفاده دانشجویان دانشگاه تهران از نسخه الکترونیکی کتابهای جهاددانشگاهی

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۷ کد : ۳۰۶۵۵ فرهنگی
تفاهم نامه همکاری بین سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و کتابخانه مرکزی، مرکز اسناد و تامین منابع علمی دانشگاه تهران در زمینه کتاب و کتابخوانی منعقد شد.
امکان استفاده دانشجویان دانشگاه تهران از نسخه الکترونیکی کتابهای جهاددانشگاهی

 به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، در این تفاهم نامه امکان استفاده پژوهشگران جهاددانشگاهی از امکانات کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران فراهم شده است، همچنین دانشجویان می توانند از نسخه الکترونیک  کتاب های سازمان انتشارات در سایت کتابخانه دانشگاه تهران استفاده نمایند.

این تفاهم نامه با هدف استفاده متقابل از توانمندی های سازمان انتشارات و کتابخانه مرکزی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و  حمایت از اقدامات و فعالیتهای دانشگاهیان در عرصه کتاب، کتابخوانی ، نشر و استفاده از منابع علمی منعقد شده است.

با انعقاد این تفاهم نامه سازمان انتشارات و کتابخانه مرکزی در زمینه های " تولید محتوا و  اجرای طرح ها و برنامه های پژوهشی، فرهنگی و ترویجی با موضوع کتاب و کتابخوانی و اشتراک گذاری محتوای آثار علمی برای دانشجویان و استادان با یکدیگر همکاری می کنند.

این تفاهم نامه به امضای دکتر رسول جعفریان رییس کتابخانه مرکزی و دکتر حامد علی اکبرزاده رییس سازمان انتشارات جهاددانشگاهی رسیده است  و از تاریخ انعقاد به مدت 3 سال اعتبار خواهد داشت.

 

کلید واژه ها: سازمان انتشارات جهاددانشگاهی تفاهم نامه


نظر شما :