جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه؛

سمینار تخصصی «آشنایی با بازار جهان اسلام؛ عمان» برگزار می‌شود

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۳ کد : ۳۰۲۵۶ فرهنگی
سمینار تخصصی «آشنایی با بازار جهان اسلام؛ عمان» به همت مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، ۳۱ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
سمینار تخصصی «آشنایی با بازار جهان اسلام؛ عمان» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، سمینار تخصصی «آشنایی با بازار جهان اسلام؛ عمان» به همت مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت سازمان قرآنی دانشجویان کشور وابسته به جهاددانشگاهی و همکاری ایکنا، جمعه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

محورهای این سمینار شامل؛ معرفی کلی کشور عمان، معرفی تخصصی اقتصاد عمان، ویژگی‌های فرهنگی مردم عمان و بایدها و نبایدهای تعامل تجاری با عمان، معرفی وبسایت‌ها و منابع اطلاعاتی به منظور کسب اطلاعات در خصوص اقتصاد عمان، معرفی وبسایت‌های تجارت الکترونیک در حوزه تجارت با عمان، معرفی اولویت‌های استراتژیک و نقشه راه عمان، نحوه ثبت شرکت و امور مرتبط با مالکیت فکری و امور حقوقی در عمان است.

مزایای این سمینار نیز شبکه‌سازی تبادل اطلاعات با سایر علاقه‌مندان به فعالیت بین‌المللی در بازار جهان اسلام، امکان ایجاد ارتباط با حامیان، سخنرانان و اساتید، ثبت اطلاعات در کتاب فعالان اقتصادی بازار جهان اسلام و اخذ مدرک معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این سمینار می‌توانند به آدرس Evand.com/events/omaneconomy  مراجعه کنند.  

 

 

 

کلید واژه ها: سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور سمینار


نظر شما :