مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان:

مراکز رشد می‌توانند در به روز رسانی فناوری خدمات ادارات نقش موثری داشته باشند

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۴ کد : ۳۰۲۴۳ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: با استفاده از ایده های استارت آپی و واحدهای فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی می توان در مسیر به روز رسانی تکنولوژی ادارات به ویژه این سازمان استان گام برداشت.
مراکز رشد می‌توانند در به روز رسانی فناوری خدمات ادارات نقش موثری داشته باشند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، عباس اکبری در دیدار با سرپرست جهاددانشگاهی استان هرمزگان با استقبال از همکاری با جهاد دانشگاهی در عرصه های مختلف گفت: جهاددانشگاهی می تواند با ظرفیت های که دارد در پبشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان نقش موثری داشته باشد.

سرپرست جهاددانشگاهی استان هرمزگان نیز به وجود ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: وجود این پتانسیل ها در این واحد دانشگاهی موجب ارایه خدمات متنوع آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی از سوی جهاددانشگاهی در استان می شود.

محمد دل پسند خاطرنشان کرد: در جهاددانشگاهی هرمزگان زمینه همکاری متعددی با سازمان تامین اجتماعی وجود دارد که می تواند موجب گسترش همکاری این دو دستگاه شود.

وی با اشاره به ظرفیت های خوب جهاددانشگاهی در حوزه فرهنگی، پژوهش، فناوری و آموزش گفت: این واحد دارای ویژگی برجسته ای در حوزه های پژوهش و آموزشی در سطح استان است که می تواند نقش مهمی در ارتقا برنامه های سازمان ها و دستگاه های دولتی و غیر دولتی استان داشته باشد.

دل پسند با اشاره به واحدهای فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان گفت: این مرکز می تواند نقش موثری در گره گشایی از مسایل دستگاه ها و شرکت های صنعتی و خدماتی استان داشته باشد.

وی با اشاره به فعالیت های جهاددانشگاهی در آموزش های دروس علوم پزشکی بیان کرد: جهاددانشگاهی دوره های آموزشی در رشته های مختلف علوم پزشکی برگزار می کند که می تواند در ارتقا کیفیت سطح درمان استان نقش مهمی را ایفا کند.

کلید واژه ها: تجاری سازی تامین اجتماعی واحد هرمزگان


نظر شما :