رییس دانشگاه علم و فرهنگ خبر داد:

اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی توسط دانشگاه علم و فرهنگ

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۴ کد : ۱۱۴۲۵ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
دکتر هاشمی گفت: دانشگاه علم و فرهنگ موفق به اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی شد و در بخش جذب اعتبارات بین المللی و برگزاری رویدادهای بین المللی عملکرد مناسبی داشته است.
اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی توسط دانشگاه علم و فرهنگ

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر هاشمی با اعلام این خبر افزود: خوشبختانه دانشگاه علم و فرهنگ با توجه به فعالیت های متعدد داخلی و تعاملات موثر در حوزه بین الملل، موفق به اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی شده است که گام بزرگی در راستای برنامه توسعه دانشگاه محسوب می شود.

رییس دانشگاه علم و فرهنگ افزود: ارتباطات و تعاملات بین المللی از جمله اهداف مهم دانشگاه است که در قالب همکاری های مشترک بین دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه های سایر کشورها از جمله اتریش، مالزی و فرانسه شکل گرفته است.

وی افزود: مهم‌ترین نتیجه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه  imc اتریش اخذ فاند اراسموس پلاس از اتحادیه اروپا است که در قالب این همکاری علمی ارزشمند 20 عضو هیات علمی و دانشجوی دکتری این دانشگاه آبان ماه سال جاری برای گذراندن کارگاه های آموزشی و تخصصی کوتاه مدت مهارتی در بخش گردشگری و هتل داری به اتریش اعزام خواهند شد.

دکتر هاشمی همچنین از برگزاری سمپوزیوم بین المللی گردشگری پایدار با محوریت طبیعت گردی به عنوان دیگر فعالیت مهم این دانشگاه در بخش بین المللی یاد کرد و افزود: این سمپوزیوم بین المللی که با مشارکت دانشگاه علم و فرهنگ و سفارت اتریش شکل گرفته فرصت بسیار مناسبی برای کشور محسوب می شود که زمان برگزاری آن نیز با روز جهانی گردشگری مصادف شده است.

این سمپوزیوم با هدف تبادل تجربیات ایران و اتریش در بخش گردشگری پایدار شکل گرفته و 4 کارگاه علمی و تخصصی توسط اساتید اتریشی و ایرانی برگزار خواهد شد.

دکتر هاشمی گفت: بخش دیگری از همکاری های بین المللی این دانشگاه با کشور مالزی است و بر اساس تفاهم نامه منعقده درحال حاضر دانشجوی مشترک با UPM مالزی در رشته دکتری عمران داریم و همچنین تعاملات علمی و پژوهشی خوبی را با دانشگاه های مطرح فرانسه از جمله سوربن در بخش های هنر و معماری آغاز کرده ایم که امیدواریم به نتایج مطلوبی برسد.

text to speech icon

( ۲ )

نظر شما :