همزمان با چهارمین دوره طرح ملی فصل سخن؛

نشست نقد و بررسی کتاب «قلعه حیوانات» در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود

۰۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۵ کد : ۵۰۹۵۲ فرهنگی
به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز اولین نشست از سلسله نشست‌های نقد و بررسی کتاب با عنوان «قلعه حیوانات» با حضور دکتر یحیی قائدی دانشیارگروه آموزشی فلسفه تعلیم و تربیت دانشکده روانشناسی دانشگاه خوارزمی در این دانشگاه برگزار می‌شود.
نشست نقد و بررسی کتاب «قلعه حیوانات» در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان البرز، سعید قاسمی جیردهی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد البرز گفت: چهارمین دوره طرح ملی فصل سخن«سلسله نشست­های نقد و بررسی کتاب های حوزه علوم انسانی» از سوی سازمان انتشارات و با همکاری معاونت‌های فرهنگی استانهای کشور در حال برگزاری است.

وی افزود: اولین نشست از سلسله نشست‌های فصل سخن از سوی معاونت فرهنگی البرز با موضوع نقد کتاب «قلعه حیوانات» برگزار می‌شود.

قاسمی جیردهی گفت: کمک به ترویج فرهنگ کتاب­خوانی در دانشگاه‌های کشور، کمک به تولید دانش و ترویج گفتمان علم و آشنایی با دیدگاه­های صاحب نظران حوزه کتاب و نشر از جمله اهداف برگزاری این سلسله نشست‌ها است.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی البرز گفت: این نشست روز یکشنبه 6 آذرماه از ساعت 12 با حضور دکتر یحیی قائدی دانشیار گروه آموزشی فلسفه تعلیم و تربیت دانشکده روانشناسی دانشگاه خوارزمی در سالن فرهنگ، واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند در این نشست حضور یابند.

وی در پایان گفت: دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن­ های 02634505151 و 09388124028 تماس بگیرند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی استان البرز


نظر شما :