نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

جهاددانشگاهی توفیقات زیادی در عرصه های مختلف برای نظام داشته است

۰۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۳ کد : ۵۰۹۳۷ عمومی
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که جهاددانشگاهی در حوزه‌‌های مختلف از جمله حوزه دانش و فناوری فعال است، گفت: جهاددانشگاهی در مسیر علمی و انقلابی حرکت موثری داشته و امروزه نیز در بخش‌های مختلف علمی و فناوری شاهد موفقیت این نهاد انقلابی هستیم.
جهاددانشگاهی توفیقات زیادی در عرصه های مختلف برای نظام داشته است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، دکتر محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی سه شنبه اول آذر در نشست با سرپرست سازمان سازمان جهاد دانشگاهی استان اظهار کرد: جهاددانشگاهی جزو نهادهای انقلابی بوده وافراددانشگاهی که خواستار تحول بودند در قالب این مجموعه فعالیت می‌کنند و علی رغم وجود  فراز و نشیب‌ها  در مسیر انقلاب همچنان خط مشی خود را حفظ کرده است.

وی بیان کرد: جهاددانشگاهی در مسیر تحول گرایانه خود، اتفاقات مهمی را رقم زده ودر این مسیر حرکت می‌کند و همواره در کنار نظام بوده و توفیقات زیادی در عرصه های مختلف داشته است.

مهندس علی اصغر فاتحی فر، سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی استان نیز در این نشست ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به فعالیت های این سازمان در زمینه های مختلف از جمله حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی گفت: پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی استان از یک دهه قبل با هدف کمک به توسعه استان در زمینه های مختلف برنامه ریزی و مدیریت شکل گرفته و این سازمان هزینه های زیادی را برای راه اندازی و ادامه فعالیت این بخش کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه درطول مدت فعالیت این پژوهشکده در استان نتوانسته ایم نسبت به ایجاد ردیف بودجه استانی همانند سایر پژوهشکده های  جهاد دانشگاهی در کشوربرای  توسعه فعالیتهای علمی این پژوهشکده اقدام کنیم.

سرپرست سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در ادامه اظهار کرد: درصورت حمایت نمایندگان استان درجهت اختصاص ردیف بودجه اختصاصی برای این مجموعه علمی، می توانیم به عنوان اتاق فکر استان در حوزه مدیریت و برنامه ریزی و همچنین در زمینه مطالعات علوم انسانی بیش از پیش فعالیت نماییم.

 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی


نظر شما :