تشکیل اتاق فکر با حضور مراکز علمی جهاددانشگاهی در منطقه آزاد انزلی

۲۱ آبان ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۴ کد : ۵۰۴۶۰ عمومی
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، تشکیل اتاق فکر با حضور مراکز علمی به ویژه جهاد دانشگاهی در منطقه آزاد انزلی را از برنامه های خود در این منطقه اعلام کرد.
تشکیل اتاق فکر با حضور مراکز علمی جهاددانشگاهی در منطقه آزاد انزلی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی گیلان، دکتر حمیدرضا مسکنی سرپرست سازمان جهاددانشگاهی گیلان در راستای افزایش همکاری های دو سویه به منظور توسعه فعالیتهای پژوهشی و آموزشی با عیسی فرهادی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کرد.

عیسی فرهادی در این نشست ضمن استقبال از توسعه همکاری ها با مراکز علمی، اولویت همکاری را با مجموعه جهاد دانشگاهی اعلام و تاکید کرد این مرکز با توانمندی های علمی و با کار جهادی می‌تواند راهگشای بسیاری از چالش ها باشد.

فرهادی تشکیل اتاق فکر با حضور مراکز علمی به ویژه جهاد دانشگاهی در منطقه آزاد انزلی را از برنامه های خود در این منطقه اعلام کرد.

بنابر این گزارش اجرای مشترک طرح های تحقیقاتی و خدمات تخصصی، استفاده از پتانسیل امکانات علمی و اجرایی طرفین جهت افزایش سطح فعالیت ها، استفاده از ظرفیت پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی جهت پایش دوره‌ای صنایع مستقر در محدوده منطقه آزاد انزلی، طراحی و برگزاری دوره ها و سمینارهای تخصصی و مهارتی در حوزه‌های مرتبط با استفاده از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی طرفین جهت انعکاس خدمات، تهیه و تدوین استانداردها و دوره‌های مهارتی و تخصصی تکمیلی به منظور به روز رسانی و ارتقای مهارت منابع انسانی از مهمترین مباحث گفتگوی دو طرف در زمینه توسعه همکاری دوجانبه بود.

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی گیلان


نظر شما :