با همکاری مرکز تحقیقات لیزر پزشکی جهاددانشگاهی؛

سومین مدرسه تابستانی لیزر و فوتونیک پزشکی برگزار می شود

۲۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۰ کد : ۴۷۷۱۵
شبکه ملی تحقیقات لیزر پزشکی کشور با همکاری مرکز تحقیقات کاربرد لیزر در علوم پزشکی و مرکز تحقیقات لیزر پزشکی جهاد دانشگاهی و مرکز تحیقات لیزر در علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سومین مدرسه تابستانی لیزر و فوتونیک پزشکی ویژه دانشجویان و متخصصان برگزار می‌کند.
سومین مدرسه تابستانی لیزر و فوتونیک پزشکی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، شبکه ملی تحقیقات لیزر پزشکی کشور با همکاری مرکز تحقیقات کاربرد لیزر در علوم پزشکی و مرکز تحقیقات لیزر پزشکی جهاددانشگاهی و مرکز تحیقات لیزر در علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سومین مدرسه تابستانی لیزر و فوتونیک پزشکی ویژه دانشجویان و متخصصان را از ۲۷ تا ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ به مدت سه روز برگزار می‌کند.

آشنایی محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی میان رشته ای شامل فیزیک، فیزیک پزشکی، پزشکی، مهندسی های اپتیک و فوتونیک، مهندس پزشکی و پرتوپزشکی و دیگر رشته‌های علوم پزشکی، و زیستی با زمینه کاری لیزر- پزشکی و بیومدیکال فوتونیک از جمله اهداف برگزاری این مدرسه تابستانی است.

از طرف شبکه ملی لیزر پزشکی کشور، ثبت نام دانشجویی برنامه مدرسه تابستانی لیزر و فوتونیک زیست پزشکی تا ۱۵ شهریور با ۵۰ درصد تخفیف برای دریافت گواهی معتبر حضور انجام می شود.

علاقمندان می توانند برای اطلاعات ثبت نام با دبیرخانه این مدرسه تابستانی به شماره ۰۲۱۲۲۷۱۸۰۲۱ تماس بگیرند.

همچنین گفتنی است، که اطلاعات برنامه و استارتاپ این مدرسه تابستانی نیز در سایت http://medlasernet.ir/index.aspx?&siteid=1&pageid=208 در دسترس قرار دارد.

 

 

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران


نظر شما :