به همت مرکز نوآوری علوم انسانی و هنر پژوهشگاه برگزار می‌شود؛

برگزاری استارت آپ ویکند«علوم انسانی و اجتماعی»

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۱ کد : ۴۳۷۶۳ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
مرکز نوآوری علوم انسانی و هنر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی در نظر دارد اولین استارت آپ ویکند در حوزه علوم انسانی و اجتماعی را برگزار کند.
برگزاری استارت آپ ویکند«علوم انسانی و اجتماعی»

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی، با عنایت به اخذ مجوز احداث مرکز نوآوری علوم انسانی و هنر در این پژوهشگاه اولین رویداد استارت آپی با هدف بستر سازی خلق ایده میان دانشجویان و علاقه مندان حوزه علوم انسانی و اجتماعی  28 الی 30 اردیبهشت ماه در محل ساختمان پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری این پژوهشگاه و با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جهاددانشگاهی واحد الزهرا، مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی، پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی، دانشگاه علم و فرهنگ و پارک علم و فناوری البرز به صورت حضوری برگزار می شود.
مخاطبان این رویداد صاحبان ایده، دانشجویان و علاقه مندان حوزه علوم انسانی و اجتماعی هستند. همچنین محورهای استارت آپ ویکند کارآفرینی، معماری، جامعه شناسی، توسعه و اقتصاد، فرهنگ و هنر، تاریخ و جغرافیا، گردشگری و... است.
گفتنی است به نفرات برتر این رویداد ضمن اهداء جوایز ارزنده، مجوز استقرار در این مرکز نوآوری نیز اهدا  می شود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09044165179 تماس بگیرند و همچنین از طریق لینک https://evnd.co/v0Px7 نیز امکان ثبت نام برای متقاضیان وجود دارد.

 

text to speech icon

کلید واژه ها: استارت آپ ویکند علوم انسانی و اجتماعی


( ۱ )

نظر شما :