برگزاری مسابقه قرآنی ضیافت نور ۵ همزمان با ماه رمضان

۱۵ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۵۷ کد : ۴۲۶۹۳ فرهنگی
رییس جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر از برگزاری مسابقه بزرگ قرآنی ضیافت نور ۵ همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.
برگزاری مسابقه قرآنی ضیافت نور ۵ همزمان با ماه رمضان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر، دکتر مهدی ورسه‌ای رییس جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر از برگزاری مسابقه بزرگ قرآنی ضیافت نور 5 همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.

رییس جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن کریم، کانون قرآنی سراج برای پنجمین سال متوالی و با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در نظر دارد مسابقه ضیافت نور را برگزار نماید.

وی ادامه داد: در این مسابقه قرآنی روزانه، سوالاتی از هر جزء قرآن کریم به صورت چند گزینه ای طرح می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به قرآن کریم، تدبر در آیات آن و پاسخ به سوالات، در این مسابقه شرکت نمایند.

ایشان با اشاره به هدف برگزاری این مسابقه که ترویج تدبر در آیات و آشنایی با مفاهیم قرآنی است، خاطر نشان کرد: اهتمام به قرائت روزانه قرآن کریم و تدبر در آیات آن، از جمله سفارشات رسیده از بزرگان دین به ما می باشد که فضای نورانی این ماه، شرایط را برای رقم خوردن این مهم بیش از پیش فراهم می نماید که در مسابقه ضیافت نور نیز همین مسئله پیگیری می شود.

مهدی ورسه ای در پایان ضمن تشکر از همکاری جهادگران سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در برگزاری این مسابقه اذعان داشت: حضور در این مسابقه برای همه اقشاردانشگاهیان در سراسر کشور اعم از دانشجویان، اساتید، کارکنان و جهادگران آزاد می باشد و در پایان این مسابقه نیز به 10 نفر برتر ده جایزه 2 میلیون ریالی اهدا می شود.

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت دسترسی به سوالات این مسابقه از سی جزء قرآن کریم، هر شب به بخش آزمون سایت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به آدرس Azmoon.isqa.ir مراجعه کنند.

لینک سوالات مربوط به هر جزء در سامانه آزمون، تا پایان ماه مبارک رمضان فعال می باشد و محدودیت ورود و خروج به بخش آزمون مربوط به هر جزء نیز وجود ندارد.

شرکت کنندگان از سراسر کشور می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با آیدی jd_aut_admin@ ارتباط برقرار نمایند یا با دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی امیرکبیر 021-66950981 داخلی 103 تماس حاصل کنند.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر مسابقه


( ۵ )

نظر شما :