گردهمایی مدیران دفاتر جهاددانشگاهی شهرستان‌های تابعه استان کردستان برگزار شد

۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۵ کد : ۳۶۷۷۸ عمومی
دومین گردهمایی مدیران دفاتر جهاددانشگاهی شهرستان‌های تابعه استان کردستان با محوریت برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح خدمات هدایت شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد.
گردهمایی مدیران دفاتر جهاددانشگاهی شهرستان‌های تابعه استان کردستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، دومین گردهمایی مدیران دفاتر جهاددانشگاهی شهرستان‌های تابعه استان کردستان با محوریت برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح خدمات هدایت شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد.

اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی کردستان در این گردهمایی با بیان این که باید از تمام ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در راستای رشد و توسعه استان استفاده کرد، اظهار داشت: جهاددانشگاهی  دارای ظرفیت های زیادی در حوزه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، کارآفرینی و اشتغال است که باید از این توانمندی و ظرفیت ها به درستی استفاده گردد.

وی با بیان این که مدیران مراکز جهاددانشگاهی کردستان باید از فرصت‌های به وجود آمده  حداکثر استفاده لازم را در جهت بسط و گسترش فعالیت ها انجام دهند،  عنوان کرد: طرح هایی که جهاددانشگاهی عهده دار اجرای آن می باشد باید به صورت دقیق و بدون هیچگونه کاستی صورت گیرد چون  این نهاد دارای نیروهای متخصص دانشگاهی و با روحیه جهادی می باشد.

اسدی در بخشی دیگر  از صحبت های خود با بیان این مهم که در اجرای پروژه ها و طرح ها  این نهاد نباید به صورت آزمون و خطایی جلو رفت، گفت: جهاددانشگاهی با توجه به رسالتی که دارد باید در انجام امور الگویی برای دیگر ادارات و سازمان ها باشد.

رییس جهاددانشگاهی کردستان خطاب به مدیران جهاددانشگاهی استان، تاکید کرد: در انجام برنامه ها باید دقت لازم انجام شود.

 

وی با بیان این که جهاددانشگاهی در کشور به عنوان یک برند علمی و فرهنگی شناخته شده است، بیان کرد: ساختار در یک سیستم بسیار مهم است و بر همین اساس جهادگران جهاددانشگاهی باید بر مبنای فرهنگ و ساختار جهادی حرکت کنند.

در ادامه این گردهمایی معاونان جهاددانشگاهی استان به تشریح عملکرد و برنامه‌های خود پرداختند.

گفتنی است، این گردهمایی با محوریت برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح خدمات هدایت شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) برای مدیران جهاددانشگاهی به عنوان مجری این طرح برگزار شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی کردستان


نظر شما :