معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی در بازدید از واحد فارس:

جهاددانشگاهی در حال رشد و توسعه است/ لزوم تدوین برنامه مشخص برای توسعه پایدار در واحدهای سازمانی

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۱ کد : ۳۵۷۹۷ عمومی
دکتر مهدی باصولی بیان کرد: واحدهای جهاددانشگاهی همواره در حال رشد و توسعه هستند و این رشد نیز باید متناسب با شأنیت و هم مسیر با ماموریت‌های جهاددانشگاهی باشد.
جهاددانشگاهی در حال رشد و توسعه است/ لزوم تدوین برنامه مشخص برای توسعه پایدار در واحدهای سازمانی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر مهدی باصولی معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی در حاشیه سفر به شیراز که با همراهی دکتر آرام حمیدی مدیرکل دفتر فنی و عمرانی و دکتر مجید علی‌آبادی مدیرکل امور مالی جهاددانشگاهی ببود، بیان کرد: این سفر حسب تاکید رییس جهاددانشگاهی در خصوص بررسی زیرساخت‌های توسعه در واحدهای جهاددانشگاهی و داشتن یک فعالیت شاخص و محور مشخصی برای فعالیت فن‌آورانه متناسب با ظرفیت واحدها و مزیت‌های استانی انجام شده است.

وی افزود: واحدهای جهاددانشگاهی همواره در حال رشد و توسعه است و این رشد نیز باید متناسب با شأنیت و هم مسیر با ماموریت‌های جهاددانشگاهی باشد.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی با اشاره به فعالیت‌های جهاددانشگاهی فارس طی سال‌های اخیر، گفت: این واحد استانی در حوزه‌های مختلف عملکرد مطلوبی داشته اما با توجه به این‌که ما در جهاددانشگاهی در مسیر پیش رو توقفی نداریم، باید تلاش کنیم تا برنامه مشخصی برای توسعه پایدار در این واحد و سایر واحدهای جهاددانشگاهی تدوین شود.

دکتر باصولی، ارزیابی توان زیرساختی برای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و همچنین چگونگی روند پیشرفت برنامه‌های جهاددانشگاهی فارس را از اهداف سفر به شیراز برشمرد.

وی ادامه داد: یکی از مباحثی که در واحد فارس در دست بررسی است موضوع عصاره‌گیری گل‌محمدی است که امیدوار هستیم امسال زمین برای اجرای این طرح پایلوت با همکاری مسوولان استانی در اختیار جهاددانشگاهی استان قرار گیرد.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی اظهار کرد که این طرح هم‌اینک در مرحله مطالعات قرار دارد.

به گزارش ایسنا، دکتر باصولی همچنین از امکان‌سنجی راه‌اندازی یک شعبه از مرکز درمان سرطان پستان در شیراز خبر داد و گفت: این مهم از جمله مسایلی است که در سفر به این کلانشهر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

         

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی


نظر شما :