نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی:

از فعالیت‌های جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف دفاع می‌کنیم

۲۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۵ کد : ۳۲۳۱ عمومی تاپ خبر
مقدسی نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جهاد دانشگاهی با روحیه انقلابی و کاری خود ، همیشه و در همه عرصه ها پیشرو می باشد و از جهاد دانشگاهی در عرصه های مختلف دفاع می کنیم.
از فعالیت‌های جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف دفاع می‌کنیم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی ، مهندس شهرجردی سرپرست جهاد دانشگاهی استان مرکزی ۲۴ آبان با مهندس مقدسی نماینده  مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

مقدسی نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جهاد دانشگاهی مجموعه خوشنام می باشد و فعالیت های بسزایی در زمینه های پژوهشی متناسب با نیازهای کشور و مردم از جمله پزشکی، ناباروری ، سلولهای بنیادی انجام داده است.

مقدسی افزود : با افتخار به جهاد دانشگاهی کمک نموده و در عرصه های مختلف دفاع می کنیم و از این نهاد انتظار داریم که ضمن پیشرو و موثر بودن در علم و پژوهش و پرهیز از سیاسی کاری و رعایت چهارچوب ها، در کشور الگوی سازی نماید و در افزایش عمق پیشرفت و علم و تکنولوژی پیشگام باشد.

گفتنی است، در ابتدای نشست مهندس شهرجردی سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی به بیان اهداف و دستاوردهای جهاد دانشگاهی استان در عرصه های مختلف علمی ،  پژوهشی ،  فناوری ، آموزشی و فرهنگی پرداخت.

text to speech icon

( ۲ )

نظر شما :