نماینده شهرکرد در مجلس:

جهاددانشگاهی در امور بنیادین جمهوری اسلامی ایران اثرگذار بوده است

۲۴ آبان ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۴ کد : ۳۱۸۶ عمومی تاپ خبر
نماینده شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی، فرهنگی و تأثیرگذار و اثربخش در امور بنیادین جمهوری اسلامی ایران بوده است.
جهاددانشگاهی در امور بنیادین جمهوری اسلامی ایران اثرگذار بوده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، اردشیر نوریان 23 آبان ماه در بازدید از جهاددانشگاهی استان، گفت: جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی، فرهنگی و تأثیرگذار و اثربخش در امور بنیادین جمهوری اسلامی ایران بوده است.
نماینده شهرستان‌های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی از تلاش‌های مجموعه جهاددانشگاهی استان تشکر و تصریح کرد: امید است که این مجموعه در مسیر مقدس حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب و خدمت به مردم همواره پیروز باشند.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان با تشریح فعالیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی استان در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، گفت: این نهاد مورد عنایت رهبری بوده است و ایشان از مجموعه جهاد دانشگاهی به عنوان یک فرهنگ نام برده‌اند.
رضایی برگزاری کلاس‌های آموزشی کوتاه‌مدت، مرکز علمی کاربردی، فعالیت خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، انجام مطالعات پژوهشی در حوزه‌های IT، جوش و گردشگری را از شاخص‌ترین فعالیت‌های این مجموعه در حوزه‌های مختلف برشمرد.

text to speech icon

نظر شما :