بازدید معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی از مراکز پژوهشی جهادی سازمان تهران

۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۷ کد : ۳۱۷۶ عمومی تاپ خبر
دکترمحمدرضا پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی به همراه جمعی از مدیران حوزه پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی سه شنبه ۲۲ آبان از مراکز پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران بازدید کردند.
بازدید معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی از مراکز پژوهشی جهادی سازمان تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، در این بازدید که با حضور سید علی طباطبایی رییس سازمان جهاد دانشگاهی تهران، ولی الله روشن مدیر کل گروه تخصصی فنی مهندسی و علوم پایه،حمید هاشمی معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی تهران و جمعی از مدیران حوزه  پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی انجام شد، سید علی طباطبایی ضمن خیر مقدم ، اصلی‌ترین مأموریت خود را تمرکز، انسجام، عمق بخشیدن و تخصصی کردن حوزه‌های پژوهش و افزایش هم‌افزایی بین مأموریت گروه‌های پژوهشی و مراکز خدمات تخصصی دانست و ضمن مطلوب خواندن نتایج این تغییرات و حرکت در راستای برنامه ششم، ابراز امیدواری نمود که تجربه تأسیس مرکز تحقیقات و فناوری با رویکرد جدید بتواند الگوی موفقی برای دیگر واحدهای جهاد دانشگاهی تعریف شود.

دکترمحمدرضا پورعابدی نیز با اشاره به بلوغ سنی جهاد دانشگاهی ضمن تأیید و تأکید این رویکرد، علت تمایل ستاد در حرکت به سمت ایجاد مراکز تخصصی فناوری را نیاز به حضور مؤثرتر در حوزه صنعت و بازار دانست و ابراز امیدواری نمود با پایلوت کردن مرکز تحقیقات و فناوری در سازمان جهاد دانشگاهی تهران، مناسبت‌ترین ساختار برای بهره‌مندی دیگر واحدها تبیین شود.

دکترپور عابدی  با ابراز خرسندی از زحمات مدیران پیشین و کنونی سازمان، اظهار داشت که انتظار دارد سازمان جهاد دانشگاهی تهران با بسط خدمات خود در استان‌ها، نقش پررنگ‌تری را در اتصال واحدهای استانی به شبکه ‌‌فعالیت‌های پژوهشی خود و جلب مشارکت آن‌ها ایفا نماید.

در ادامه حمید هاشمی به اختصار ساختار جدید و زمینه‌های فعالیت مراکز و گروه‌های پژوهشی را تشریح نموده و با ارائه آمار از فعالیت‌های شش‌ماهه اول سال جاری، روند رو به رشد عملکرد مراکز را منعکس نمود. سپس ولی‌اله روشن ضمن اعلام سیاست جهاد دانشگاهی در گریز از ایجاد ساختارهای جدید، علاقه‌مندی حوزه خود را در تحلیل عملکرد سازمان  جهاد دانشگاهی تهران در تأسیس مراکز تحقیقات و فناوری اظهار نموده و نیز بر تسریع در تأمین نیروی انسانی متخصص برخی گروه‌های پژوهشی تأکید نمود.

گفتنی است، معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی از فعالیتهای انجام شده و برخی از مراکز پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران بازدید کردند.

text to speech icon

نظر شما :