با همکاری جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران؛

دومین جشنواره لحظه‌های شفا برگزار می شود

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۵ کد : ۳۱۵۸۵ فرهنگی
فرصت ارسال آثار دومین جشنواره لحظه های شفا که با همکاری جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار می شود تا ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد.
دومین جشنواره لحظه‌های شفا برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، دومین جشنواره لحظه های شفا با هدف ایجاد بستری صمیمی برای ذکر داستان ها و روایت های ناب مردم از تلاش های درمانگران و جامعه پزشکی در دوران کرونا، تامین محتوای دست اول برای انواع تولیدات فرهنگی و چندرسانه ای از خدمات حرفه مندان پزشکی و ارایه به عموم مردم و ایجاد فضای گفتگو و تعامل اجتماعی بین اعضای جامعه پزشکی و مردم برگزار می شود.

دکتر مسعود حبیبی رییس سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با بیان این مطلب گفت: هدف ما این است که خدمات و زحمات کادر درمان را از زاویه دید مردم و بیماران روایت کنیم و مروری داشته باشیم بر آنچه که بر بیماران، خانواده های آن و کادر درمان در مبارزه سخت و طولانی با بیماری کرونا گذشت و ضمن پاسداشت فداکاری ها، به شناسایی کاستی ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان در همه گیری ها بپردازیم.

وی افزود: طی جلسه مشترکی که با رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و دبیر این جشنواره برگزار شد مقرر شد در راستای ترویج اقدامات بشردوستانه کادر درمان در سراسر جهان که با ایجاد دبیرخانه مشترک بین المللی، از سایر کشورها به‌ویژه کشورهای فارسی زبان منطقه روایت های درمان را دریافت کنیم.

دکتر حبیبی ادامه داد: با توجه به موج چهارم کرونا و درگیری تعداد زیادی از هموطنان با این بیماری تصمیم گرفتیم مهلت ارسال آثار به جشنواره را تا ۲۰ خرداد تمدید و اختتامیه جشنواره را تیرماه برگزار کنیم.

گفتنی است، دبیر این جشنواره بهاره جهاندوست از قصه گویان و پژوهشگران حوزه ادبیات است که با حکم رییس کل سازمان نظام پزشکی به این سمت منصوب شده است.

متقاضیان شرکت در «دومین جشنواره لحظه های شفا» باید روایت ها و خاطرات خود از مواجهه با درمان کرونا (نظیر ابتلا و درمان خود یا آشنایان، سختی ها و مشکلاتی که در بیمارستان ها در مقابله با کرونا شاهد بوده اند، و یا ذکر خاطره از شهدای جامعه سلامت در مبارزه با کرونا و …) را در دو بخش فیلم و داستان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره می توانند به آدرس الکترونیکی www://irimc.org  بخش جشنواره لحظه های شفا مراجعه و با مطالعه دستورالعمل اجرایی جشنواره آثار خود را ارسال کنند.


نظر شما :