استاندار قم در نشست با رییس جهاددانشگاهی قم تاکید کرد:

استفاده ازگواهینامه‌های مهارتی جهاددانشگاهی جهت احراز صلاحیت برای دریافت وام‌های کارآفرینی

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۰ کد : ۳۱۴۰۴ عمومی
استاندار قم در نشست با رییس و معاونان جهاددانشگاهی قم در خصوص ارایه تسهیلات کارآفرینی در استان گفت: باتوجه به نقش و مأموریت ارایه شده به جهاددانشگاهی در نقشه جامع علمی کشور در حوزه ارایه آموزش‌های تخصصی و مهارتی و فعالیت‌های شاخص این نهاد انقلابی، گواهینامه‌های مهارتی جهاددانشگاهی می تواند جهت احراز صلاحیت برای دریافت وام‌های کارآفرینی در استان مورد استفاده قرار گیرد.
استفاده ازگواهینامه‌های مهارتی جهاددانشگاهی جهت احراز صلاحیت برای دریافت وام‌های کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قم، استاندار قم در این نشست هماهنگی تمام دستگاه های استان را برای حل مشکلات مردم ضروری دانست و ادامه داد: اگر روند ارایه خدمت به مردم جایی نقصی وجود دارد انعکاس مناسب به مدیریت استان انجام گیرد تا با همکاری و همراهی همه دستگاه‌ها مشکلات حل شود.

دکتر بهرام سرمست فعالیت جهاددانشگاهی را مهم و اثرگذار توصیف کرد و گفت: انتظار داریم جهاددانشگاهی همیشه حضور فعال در همه عرصه‌ها به خصوص حوزه اجتماعی و اقتصادی در استان داشته باشد.

وی افزود: جهاددانشگاهی به دلیل این که یک نهاد علمی و فرهنگی است، برای ما نقش محوری دارد و باید در حوزه امور اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی، و برنامه‌های اقتصادی فعالانه نقش خود را ایفا کند.

استاندار قم همچنین ضمن استقبال از برگزاری نشست با رییس جهاددانشگاهی کشور بر لزوم حل مشکلات و مسائل استان با همکاری جهاددانشگاهی در کشور تأکید کرد.

وی در خصوص ارایه تسهیلات کارآفرینی در استان نیز گفت: باتوجه به نقش و مأموریت ارایه شده به جهاددانشگاهی در نقشه جامع علمی کشور در حوزه ارایه آموزش‌های تخصصی و مهارتی و فعالیت‌های شاخص این نهاد انقلابی، گواهینامه‌های مهارتی جهاددانشگاهی می تواند جهت احراز صلاحیت برای دریافت وام‌های کارآفرینی در استان مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر محمد حیدری رییس جهاددانشگاهی قم نیز در این نشست با اشاره به فعالیت‌های فوق تخصصی این نهاد در بخش درمان ناباروری در استان قم و ارایه خدمات نابارورری به تمامی اقشار مختلف جامعه، خواستار همکاری بیشتر سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با حوزه سلامت برای تسهیل استفاده عمومی مردم، به خصوص اقشار آسیب پذیر شد.

در پایان این نشست مقرر شد جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های جهاددانشگاهی جلسات و پیگیری‌های لازم از طریق معاونان مربوطه در استانداری قم انجام شود.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی قم نشست


نظر شما :