در آستانه عید نوروز و سال نو؛

سررسید موبایلی ۱۴۰۰ جهاددانشگاهی منتشر شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۰ کد : ۲۹۱۷۰ عمومی تاپ خبر
در آستانه عید نوروز و سال نو، اپلیکیشن اختصاصی «سررسید موبایلی» ۱۴۰۰ جهاددانشگاهی توسط اداره کل روابط عمومی این نهاد منتشر شد.
سررسید موبایلی ۱۴۰۰ جهاددانشگاهی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در آستانه عید نوروز و سال نو اپلیکیشن اختصاصی «سررسید موبایلی» 1400 جهاددانشگاهی با بیش از 500 صفحه محتوا توسط اداره کل روابط عمومی جهاددانشگاهی منتشر شد.

 تقویم و مناسبت های اصلی و ضمیمه، ابزارهای کاربردی مدیریت کارهای شخصی و روزانه،  کارتابل اختصاصی و صندوق دریافت پیام، سهولت در دسترسی به خدمات جهاددانشگاهی با  قابلیت نصب آسان بر روی گوشی های تلفن همراه و ارسال سریع و راحت نرم افزار به دیگران از طریق پیامرسان‌ها از مهم‌ترین ویژگی‌های سررسید موبایلی است.

گفتنی است، این سررسید دیجیتالی، هماهنگ با تاریخ گوشی همراه شما تا قبل از رسیدن 1400/1/1، تقویم سال 99 با اولویت فصل زمستان را نمایش می دهد و پس از آن به طور خودکار وارد سال جدید خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه اندروید سررسید موبایلی 1400 جهاددانشگاهی را از بخش اعلانات سایت جهاددانشگاهی به نشانی www.acecr.ac.ir و این لینک دانلود و استفاده کنند.

همچنین دارندگان گوشی آیفون می‌توانند این اپلیکیشن را اپ‌استور «سیب ایرانی» دریافت و دانلود نمایند. این اپلیکیشن در روزهای آینده از طریق «کافه بازار» و سایر اپ استور ها قابل دریافت خواهد بود.

 

 

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی تقویم


( ۱۰ )

نظر شما :