راهیابی موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند به مرحله کشوری مسابقات مناظره

۲۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۴ کد : ۱۳۲۷۹ فرهنگی
مدیر امور دانشجویی و فرهنگی موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند از راهیابی تیم علمی کاربردی جهاددانشگاهی به مرحله کشوری مسابقات مناظره خبر داد.
راهیابی موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند به مرحله کشوری مسابقات مناظره

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، ملیحه بهنامیان از شرکت سه گروه از موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند در مسابقات مناظره دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خبر داد و گفت: مناظره باعث ایجاد تقویت و ترویج گفتمان در بین دانشجویان می‌شود تا در آینده بتوانند مطالب خود را در مقابل نظر مخالف، صحیح بیان کنند.
وی با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاهی مهارتی است، اظهار کرد: مناظره دانشجویی در دانشگاه علمی کاربردی می‌تواند زمینه ورود دانشجویان مهارت محور را به بازار کار فراهم کند.
مدیر امور دانشجویی و فرهنگی موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مرکز بیرجند همچنین  قدرت نقدپذیری، ایجاد حس مشارکت، تقویت اعتماد به نفس، افزایش وحدت، صمیمت و خودباوری را از دستاوردهای مناظره دانست و گفت: مناظره تمرینی بسیار موثر برای ارتقای فرهنگ گفت وگو در جامعه به ویژه در نسل جوان است.
بهنامیان تصریح کرد: گفت وگو انسان ها را به هم نزدیک می کند تا از داشته های یکدیگر بهره مند شوند.
وی  در پایان از راهیابی تیم موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند به مرحله کشوری مسابقات مناظره خبر داد و اشاره کرد این دوره از مسابقات با مشارکت تخصصی و اجرایی این موسسه به انجام رسید.
گفتنی است؛ مسابقات کشوری مناظره دانشگاه های علمی کاربردی آذرماه جاری در تبریز برگزار می شود.


نظر شما :