آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی تابستانه‌‌ در جهاددانشگاهی سیستان‌وبلوچستان

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۵ کد : ۸۵۹۱ آموزشی
رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از شروع ثبت‌نام دوره‌های تابستانه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد.
آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی تابستانه‌‌ در جهاددانشگاهی سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان بلوچستان، دکتر منصور تاجری ۱۹ خرداد ماه با اعلام این خبر اظهار داشت: ارتقاء سطح دانش، بینش و مهارت نیروی متخصص مورد نیاز برای پیشرفت کشور از ماموریت‌های اصلی معاونت آموزشی این نهاد علمی و انقلابی بشمار می‌رود.

وی با بیان اینکه مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان، زابل و ایرانشهر بزرگترین مراکز آموزشی کوتاه مدت تخصصی استان با اساتید حرفه ای است، ادامه داد: این مراکز طی ایام سال اقدام به برگزاری کلاسها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد با زمینه‌های مختلف برای فراگیران آزاد و کارکنان دولت می‌کنند و در ایام تابستان به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و حتی بزرگسالان نیز دوره‌های آموزشی مختلف با شرایط ویژه‌ای طراحی و پیش‌بینی کرده است.

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان افزود: دوره‌های آموزشی این مراکز برای ایام تابستان شامل دوره‌های آموزشی زبان‌های‌خارجی (انگلیسی- آلمانی- اردو- فرانسه- عربی)، دوره های ترمیک در کلیه رده‌های سنی (کودکان،نوجوانان،بزرگسالان)، دوره های تخصصی مکالمه و بحث آزاد (Listening& Speaking)، دوره آمادگی آزمون‌های (IELTS,MSRT) و دوره های تخصصی نرم افزارها SPSS ، MATLAB، MSP می‌شود.

دکتر تاجری تصریح کرد: دوره ICDL ویژه نوجوانان و بزرگسالان ، فتوشاپ، فوریت‌های پزشکی، تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشک، دوره های حسابداری و دوره های فنی و مهندسی و در مجموع 700 دوره عمومی و تخصصی مهارت محور و دانش گستر نیز از دیگر دوره‌های طراحی شده مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان برای ایام تابستان است.

وی یادآور شد: تخفیفات ویژه برای دارندگان حکمت کارت( نیروهای مسلح)، فرهنگیان و دانشگاهیان، دانش‌آموزان و دانشجویان جهت حضور در این دوره‌ها در نظر گرفته شده است.

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: علاقمندان جهت شرکت در این دوره‌ها می توانند از شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته به آدرس زاهدان خیابان دانشگاه - ابتدای بلوار جانبازان مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی زاهدان مراجعه یا با شماره تلفن  33413650و در ایرانشهر خ طالقانی ، مرکز اموزش جهاد دانشگاهی مراجعه یا با شماره تلفن های 37230012_13 و زابل نبش خ مطهری 26 مراجعه یا با شماره تلفن 3228131 تماس حاصل فرمایند.

دکتر تاجری در ادامه به آموزش اشتغال‌محور برای ۱‌۰۰۰ سرباز وظیفه سطح استان به عنوان یکی از برنامه‌های مهم آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان در سال جاری اشاره کرد و افزود: پس از آموزش موفقیت‌آمیز ۱۰۰۰ نیروی مورد نیاز صنعت گاز استان طرح آموزش ۱۰۰۰ سرباز وظیفه نیروهای مسلح استان را طراحی و تدوین کرده ایم.

وی تصریح کرد: در این طرح آموزش‌های کاربردی را به پادگانها می بریم و ۱۰۰۰ سرباز وظیفه نیروهای انتظامی، ارتش، سپاه و مرزبانی استان را آموزش مهارتهای عمومی در  حوزه کارآفرینی، اشتغال و مهارتهای زندگی خواهیم داد.


( ۴۴ )

نظر شما :