با معرفی برگزیدگان؛

نهمین جشنواره ملی «نقش تن پوش» جهاددانشگاهی هنر به کار خود پایان داد

۲۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۰ کد : ۵۲۸۲۷ فرهنگی
نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش و پنجمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا با معرفی برگزیدگان امروز ۲۸ دی ماه به کار خود پایان داد. 
نهمین جشنواره ملی «نقش تن پوش» جهاددانشگاهی هنر به کار خود پایان داد
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هنر، ظهر امروز 28 دی‌ماه آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی نقش تن پوش و پنجمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا به صورت برخط برگزار شد و برگزیدگان این دو رویداد در رشته‌های مختلف معرفی شدند.  
در این مراسم که با پیامی از سوی بهزاد رشیدی رییس جهاددانشگاهی هنر و رییس جشنواره‌های نقش تن‌پوش و دیبا آغاز شد، داوران هردو جشنواره در بخش‌های مختلف به معرفی برگزیدگان پرداختند.  
دکتر مریم کهوند، بهنام محمدی، مهناز امیرمعز، آزاده عسگری و فرامز فرمانی به عنوان اعضای هیات داوران نهمین جشنواره ملی نقش تن پوش و همچنین بهنام محمدی، مهدی موسوی و علی همایونی به عنوان اعضای هیات داوران پنجمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا داوری آثار این دو جشنواره را بر عهده داشتند.  
  
معرفی برگزیدگان
بخش نقش تی‌شرت 
رتبه شایسته تقدیر: یگانه گرگیج 
 رتبه سوم: کبری پاک نژاد  
رتبه دوم: یگانه فیروزی اردکانی  
رتبه اول: نیلوفر کفایتی 
 
بخش نقش شال و روسری 
رتبه سوم: تینا حری 
رتبه دوم: شیرین کره‌ئی 
رتبه اول: زهرا علی برزی 
 
برگزیدگان جشنواره طراحی مد و لباس دیبا 
رتبه سوم: طیبه خانی 
 رتبه دوم: فادیا شعبانی 
 رتبه اول: نگین یزدانی فرد 
 
نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش و پنجمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شدند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی هنر


( ۴ )

نظر شما :