برگزاری اختتامیه اولین رویداد استارت آپی فناوری در حقوق و مشاغل آینده کشور در ارومیه

۱۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۸ کد : ۵۲۴۷۶ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
اختتامیه اولین رویداد استارت آپی فناوری در حقوق و مشاغل آینده در سطح کشور به مناسبت سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»از سوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه و مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) جهاددانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد.
برگزاری اختتامیه اولین رویداد استارت آپی فناوری در حقوق و مشاغل آینده کشور در ارومیه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی؛ اختتامیه اولین رویداد استارت آپی فناوری در حقوق و مشاغل آینده در سطح کشور به مناسبت  سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»از سوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه و مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) جهاددانشگاهی آذربایجان غربی با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در سالن آمفی تئاتر مجتمع علمی تحقیقاتی جهاددانشگاهی با معرفی ایده های برتر برگزار شد.

این رویداد به شکل بین رشته ای در بین دانشجویان رشته حقوق و فناوری و تمامی دانشجویان رشته های مختلف برگزار شد و پس از برگزاری ۱۰ کارگاه علمی و علمی و بهره مندی ۵۰۰ نفر به ساعت از این کارگاه ها طی یک ماه گذشته، در مجموع ۱۰۰ ایده به دبیرخانه این رویداد استارتاپی ارسال شد که ۵۰ ایده توسط ۱۲ داور در ۴ مرحله بررسی و داوری شد و ۳۰ ایده به مرحله نهایی رسید.

لازم به ذکر است مشاغل حقوقی مبتنی برفناوری اطلاعات ، مشاغل آینده در حوزه حقوق ، مشاغل خانگی تخصصی و حقوقی بر مبنای فناوری و مشاغل بین رشته ای در حوزه حقوق و سایر رشته های دانشگاهی و خدمات نوین حقوقی و توسعه کیفی رشته های شغلی مختلف و دادرسی مجازی و فرصت های توسعه ای برای مشاغل مختلف از محورهای این رویداد استارتاپی بود.

گفتنی است، از بین ایده های ارایه شده، ۳ ایده اول تا سوم به انتخاب کمیته داوران بر اساس ارایه در اختتامیه رویداد  ضمن اهدا لوح تقدیر و جوایز و حمایت مرکز نوآوری و شکوفایی به عنوان ایده برتر معرفی شده و ۲ ایده چهارم و پنجم نیز مورد حمایت این مرکز(منش) قرار خواهد گرفت.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی آذربایجان غربی


نظر شما :