رییس پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی:

اصلاح قوانین و مقررات می تواند به تولید و فروش محصولات دانش بنیان کمک کند

۱۷ دی ۱۴۰۱ | ۰۸:۲۷ کد : ۵۲۳۹۷ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
رییس پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی با تاکید بر اینکه اصلاح قوانین و مقررات در راستای توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان بسیار مهم و تاثیرگذار است گفت: اصلاح قوانین و مقررات دست و پاگیر می تواند به تولید و فروش محصولات دانش بنیان و فناور در کشورکمک کند.
اصلاح قوانین و مقررات می تواند به تولید و فروش محصولات دانش بنیان کمک کند

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، مهندس مهدی عباسی خاطرنشان کرد: یکی از شاخص های ارزیابی پارک های علم و فناوری بحث فروش شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر این این مجموعه هاست و افتخار داریم اعلام کنیم پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی در سال 1400 با فروش 1500 میلیارد تومان رتبه اول فروش را در بین 51 پارک در کشور به خود اختصاص داد.

وی به ظرفیت های خوب استان البرز و نیز وجود شرکت های دانش بنیان در این استان اشاره کرد و گفت: استان البرز در بخش های مختلف صنعت و فنی و کشاورزی، دارو و حوزه سلامت رتبه بسیار خوبی در کشور دارد و تلاش می کنیم این ظرفیت ها را با ایجاد ساختارها و نیز حضور بخش خصوصی توسعه دهیم.

گفتنی است پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی زیرساخت ها و ظرفیت های خوبی دارد و مجموعه این پارک تلاش می کند ظرفیت ها و توانمندی های این پارک را برای توسعه همه جانبه استان به کار گیرد.


نظر شما :