انعقاد قرارداد پایش اشتغال با جهاددانشگاهی کردستان

۱۳ آذر ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۰ کد : ۵۱۲۹۳ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
در راستای نظارت بر اجرای طرح های اشتغال زای استان کردستان، قراردادی بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق کارآفرینی امید و جهاددانشگاهی استان کردستان منعقد شد.
انعقاد قرارداد پایش اشتغال با جهاددانشگاهی کردستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی کردستان گفت: جهاددانشگاهی استان کردستان با توجه ظرفیت های مناسب و نیروهای متخصصی که دارد  در راستای توسعه استان و در اجرای پروژه های مهم پیش قدم بوده است.

وی عنوان کرد: در راستای اجرای طرح های اشتغال زا و به منظور نظارت در چگونگی تحقق اهداف کمی و کیفی اشتغال در سیاست‌ها و برنامه‌های اشتغال کشور و همچنین در راستی آزمایی توزیع منابع و اجتناب از انحراف سرمایه گذاری، شیوه نامه اجرایی نظام جامع پایش اشتغال کشور از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید تنظیم و برای اجرای این طرح در استان کردستان قراردادی با جهاددانشگاهی استان کردستان منعقد شده است.

اسدی در ادامه با بیان این که طرح پایش اشتغال توسط جهاددانشگاهی استان کردستان انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این طرح شفافیت و پاسخگویی به آحاد جامعه و رفع ابهامات در حوزه آمار اشتغال، مشخص شدن میزان کارایی و دستاوردهای اجرای برنامه زیست بوم ملی اشتغال و ارتقای اثر بخشی آن و هدایت صحیح منابع مالی اختصاص یافته در راستای توسعه اشتغال است.

گفتنی است این قرار داد توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق کارآفرینی امید و جهاددانشگاهی استان کردستان امضا شده است.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی کردستان


( ۱ )

نظر شما :